Poważny problem z kartą graficzną

zanim opisze problem opiszę najważniejsze części komputera

procesor AMD athlon 64 X2 5000+ 2,6GHz

ram 2GB

karta graficzna Nvidia 8500GT

BIOS HPQOEM 42302e31

system Windows 7 ultimate 32

Windows xp pro 32 (system jest dość zepsuty między innymi dlatego że wgrywałem różne programy typu vista transformation pack które ingerowały w składniki systemu. system jest tak zepsuty że nawet uruchomienie kalkuratora kończyło się wyświetleniem błędu o braku jakiegoś DLLa.)

problem zaczoł się wczoraj w czasie gry w CSa na xp ( seven nie chciał uruchomić CSa dlatego grałem na xp) krótko po uruchomieniu gry (mniej więcej 5-7 minut) znikły tekstury zanim zdąrzyłem wyłączyć grę komputer się zawiesił i nic nie dało się zrobić.zresetowałem komputer i znów uruchomiłem CSa. po tym jak wszedłem na jakiś server w ciągu minuty to samo tyle że tym razem ekran komputera zaczoł migać a komputer wydawać dziwne dzwięki.zresetowałem komputer podczas uruchamianie komputera widać było na ekranie że coś jest nie tak (na ekranie były żółte paski zrezygnowałem z gry i próbowałem uruchomić sevena ale nie udało się (niebieski ekran śmierci) potem uruchamiłem sevena (pruba uruchomienia xp w trybie awaryjnym kończy się tym że na ekranie są miliony kolorów) w trybie awaryjnym żeby zobaczyć co się stało system uruchomił się ale żółte paski nie znikły.wiedzałem że coś stało się z grafiką więc postanowiłem zobaczyć co w tym celu ściągnołem BurnIn test ale ten nie wykrył karty graficznej! !!

Co teraz zrobić czy da się coś naprawić ??

jak tak to powiedzcie jak mam 3 dystrybucje linuxa(live cd) więc można coś jeszcze próbować .Ps komputer nie może wyświetlić obrazu w rozdzelczości 1280 na 1024 tylko w 800 na 600 lub 1024 na 800 więc mam jeszcze 1 pytanie jak uruchomić linuxa w niskiej rozdzelczości w live cd?

Tak, niestety to prawda i najprawdopodobniej jesteś jednych z “pechowców”.

O gwarancji raczej zapomnij. Jak to napisał jeden z użytkowników innego portalu: