Poważny problem z komputerem

Witam wczoraj rozkręciłem komputer aby sprawdzić wymiary wiatraków (z obudowy i radiatora) Odczepiłem radiator sprawdziłem wymiary, komputer złożyłem. Ale przy włączeniu go pojawia się normalny widok (ładowanie napędów, ramu itp.) jednak po chwili komputer zaczyna piszczeć (głośnik systemowy) i się wyłącza. Kolega powiedział mi, że to wina radiatora, bo pomiędzy nim a procesorem jest pasta termoprzedowodząca, więc kupiłem w komputroniku taką pastę (Artcic Silver 5) i po wyczyszczeniu procesora i radiatora nałożyłem ją (zgodnie z tutorialem jaki znalazłem u was na stronie). Jednak to nie pomogło nadal po włączeniu piszczy i się włącza. Proszę o pomoc. Niżej zamieszczam film, na którym przedstawiłem jak to wygląda. Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc.

http://www.youtube.com/watch?v=ZRKKRujnhNA

Specyfikacja mojego komputera:

Zasilacz: Cooler Master eXtreme Power Plus 400W

RAM: 4x 1GB 667mhz

Dysk: Segate 400GB

Płyta Główna: Gigabyte: GA-81945GMF

Procesor: Inter Pentium D 3,945

Chipset: Inter Express Series 945

Karta Graficzna: GeForce 7600GT 256mb

może jednak nie do końca dobrze złożyłeś w obudowie terz są czujniki jak zdejmiesz klape to wyje może coś niezaskoczło

to niemożliwe, bo normalnie obudowy nie dokręcam, a radiator jest tak założony jak powszednio. Proszę obejrzeć jeszcze raz film.

moze to nie wina wentylatora… sproboj dwa razy sprawdzic inne elementy… i dokladnie je podopychac… :idea:

Sprawdz czy wszystkie kable sa prawidlowo podpiete do płyty głownej :wink:

teraz działa jednak system maksymalnie się spowolnił i cały czas piszczy.

Sz3wc , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wejdź do BIOS-u i zobacz temperatury. Jeśli są wysokie, nałóź jeszcze raz pastę termoprzewodzącą.