Poważny problem z komputerem

Witam od paru dni mam problem z komputerem. Kiedy chce włączyć wszystko jest fajnie i kiedy system się załaduje od razu pojawia się Bluescreen i komputer się restartuje. Robiłem format komputera i nic nie pomogło.

Naprawdę nie wiem co zrobić może wy pomożecie !!

Mój sprzęt to:

system - Windows XP profesional

dodatek service pack 3

procesor - AMD atholon X2 240 2.81 GHz ( 4x - 700 MHz)

pamieć ram - 2,00 GB Ram

karta graficzna - nvidia Grforce 9500 GT 1GB

Oto raport zrobiony przez program AIDA32

http://wklej.org/id/520222/

@edit

Co do zaslacza to jest Chieftec 450W GPS 450AA

A co do komunikatu z bluescreena nie mogę nic przeczytać ponieważ widzę go zaledwie 1s :frowning:

Jaki zasilacz ?,ważna jest marka

A co ci da “jaki to zasilacz” ? Jesteś w stanie ustalić na tej podstawie treść komunikatu błędu ?

@vakos1234

  1. podaj treść tego komunikatu

  2. nie wywalaj na publiczne serwery swojego klucza produktu (Windows) - /no chyba że ten klucz i tak zdobyłeś na lewo - wówczas nie ma to żadnego znaczenia… /

  3. z zawartości rzeczy które uruchamiają ci się na starcie, wynika że najprawdopodobniej posiadasz w systemie keyloggera (tns325.exe - przynajmniej tak twierdzą google), a to już stanowi doskonały powód by dokładnie przeskanować system operacyjny i dyski w poszukiwania szkodliwego oprogramowania.

O zasilacz pytam dlatego,jeśli po wyczyszczeniu systemu problem by się powtarzał,to on może być winny,szajsowaty może szybko kończyć żywot,a nawet spalić komputer

Na Twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze pamięci, np. MemTestem oraz dysk twardy.

Najważniejsze byś podał komunikat błędu, który się pojawia, gdyż wtedy będzie można dokładniej stwierdzić co jest nie tak.

Nie chyba zdobył na lewo tylko to lewy klucz, google zna go bardzo dobrze.

Nie ma sensu się wysilać, nie wiadomo co to za system, gdzie pobrany i co ktoś do niego dołożył ekstra.

Wypada zacząć od postawienia systemu z legalnego nośnika.

A może próbowałeś inny system zainstalować np. Windows 7

próbowałem zainstalować windows xp z SP3 i niechciel sformatowac dysku C gdzie mam system tylko zainstalować na dysk D. Lecz z płytki na której instalowałem system windows xp SP2 zezwolil na jego sformatowanie (dysku C).

Ps: i co do zasilacza poszukam pudelka :slight_smile: