Poważny problem z komputerem

(Czarek25) #1

Witam od paru dni mam problem z komputerem. Kiedy chce włączyć wszystko jest fajnie i kiedy system się załaduje od razu pojawia się Bluescreen i komputer się restartuje. Robiłem format komputera i nic nie pomogło.

Naprawdę nie wiem co zrobić może wy pomożecie !!

Mój sprzęt to:

system - Windows XP profesional

dodatek service pack 3

procesor - AMD atholon X2 240 2.81 GHz ( 4x - 700 MHz)

pamieć ram - 2,00 GB Ram

karta graficzna - nvidia Grforce 9500 GT 1GB

Oto raport zrobiony przez program AIDA32

http://wklej.org/id/520222/

@edit

Co do zaslacza to jest Chieftec 450W GPS 450AA

A co do komunikatu z bluescreena nie mogę nic przeczytać ponieważ widzę go zaledwie 1s :frowning:

(Johny) #2

Jaki zasilacz ?,ważna jest marka

(Veers) #3

A co ci da "jaki to zasilacz" ? Jesteś w stanie ustalić na tej podstawie treść komunikatu błędu ?

@vakos1234

1. podaj treść tego komunikatu

2. nie wywalaj na publiczne serwery swojego klucza produktu (Windows) - /no chyba że ten klucz i tak zdobyłeś na lewo - wówczas nie ma to żadnego znaczenia... /

3. z zawartości rzeczy które uruchamiają ci się na starcie, wynika że najprawdopodobniej posiadasz w systemie keyloggera (tns325.exe - przynajmniej tak twierdzą google), a to już stanowi doskonały powód by dokładnie przeskanować system operacyjny i dyski w poszukiwania szkodliwego oprogramowania.

(Johny) #4

O zasilacz pytam dlatego,jeśli po wyczyszczeniu systemu problem by się powtarzał,to on może być winny,szajsowaty może szybko kończyć żywot,a nawet spalić komputer

(Dzyn) #5

Na Twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze pamięci, np. MemTestem oraz dysk twardy.

Najważniejsze byś podał komunikat błędu, który się pojawia, gdyż wtedy będzie można dokładniej stwierdzić co jest nie tak.

(Gregorsi) #6

Nie chyba zdobył na lewo tylko to lewy klucz, google zna go bardzo dobrze.

Nie ma sensu się wysilać, nie wiadomo co to za system, gdzie pobrany i co ktoś do niego dołożył ekstra.

Wypada zacząć od postawienia systemu z legalnego nośnika.

(Marcinkawik 1997) #7

A może próbowałeś inny system zainstalować np. Windows 7

(Czarek25) #8

próbowałem zainstalować windows xp z SP3 i niechciel sformatowac dysku C gdzie mam system tylko zainstalować na dysk D. Lecz z płytki na której instalowałem system windows xp SP2 zezwolil na jego sformatowanie (dysku C).

Ps: i co do zasilacza poszukam pudelka :slight_smile: