Powazny problem z Wieszaniem laptopa

Witam ! Mam dziwny problem mam laptopa, wsyztsko bylo dobrze , pewnego razu komputer strasznie mi zaczal lagowac ( haczenie kursora, harczenie muzyki, ogolne lagi i zwiechy 3-15 sek) pomyslalem no coz w koncu windows , dajemy formata. Niestety po formacie (z nowym xp home , wczesniej mialem mce2005-dedykowany przez producenta) sprawnym kompem cieszylem sie z 2 tygodnie znowu zaczelo lagowac w ten sam dizwny sposob, formatowalem go z 6 razy i zawsze po jakims czasie to samo) Do tego wyskakuje mi problem SONAR componmet (w zalaczniku zdjecie) nie ma reugly kiedy .Nie wiem co sie dzieje laptop chodzi gorzej niz 133 mhz. Co zauwazylem lagowanie zaczynalo sie najczesciej jak zaczynalem cos sciagac wieksze pliki to po restracie lagowal tak nagle nie wiem czy to powod, mysalalem ze to moze zly windows ale instalowalem tego mce 2005 i tez lagowal a jest dedykowany przez producenta. Wydaje mi sie ze pierwsze zwiechy jeszce przed 1 formatem byly normalnymi dla przeciazonego windowsa na 1 instalce pracowalem 6 miechow na kolejnych po 1-3 tygodnie. Moze to wina zlej kolejnosci zainstalowanych sterow po formacie , raz updatowalem biosa (zalecenie przez della, wyszedl nowy bios do mojego lapa) Informacje o kompie sa na samym dole raportu statystycznego z Nortona 2008 (zalacznik). Znalalzlem wirusa ale go usunolem i nic nie pomoglo (zalacznik).

Prosze o pomoc.

P.S. : Co najdziwniejsze o czym zapomnialbym napisac po tym jak system zaczyna sie lagowac, nie moge przywrocic systemu do poprzednich konfiguracji.

ZALACZNIK :

http://www.sendspace.com/file/7zfwzj

Sprawdź RAM programem Memtest.

Program ściągasz, wypalasz na CD/DVD i bootujesz z niego kompa. :wink:

Sprawdź temperatury podzespołów. Możesz to tego użyć tego jak i innych aplikacji do sprawdzenia temperatur w komputerze. W google jest tego dużo.

mam takie cos w tym lapku jak odpalam kompa to moge wlaczyc kontrola podzespolow i tam mi wsyztsko sprawdza i z tego sprawdzenia wynika ze jest wszystko okej.

spróbuj przenieść posta do Bezpieczeństwo i logi Hijackthis może to jest jakiś wirus który wraca