Power gg

co nalezy zrobic aby w power gg ustawial sie automatycznie taki opis jaki jest aktualnie grany utwor w winampie 8)

Oj o takim czymś to pierwszy raz słysze :slight_smile: Chyba pozostaje Ci tylko “palcówka” :lol:

masz tam taka opcje jak autostatus, tam to sie ustawia. Po prawej stronie: TEKST Z WINAMPA

czy my nadal o tym samym rozmawiamy :stuck_out_tongue: wiem ze takie cos jest ale nikt niepotrafi wytlumaczyc jak sie robi taki opis w power gg

a ktora wersje power gg trzeba miec bo w mojej tego nie ma a mam ostatnia wersj jaka wyszla ???

Power GG =? prawy przycisk myszy = > Autostatus 3 (mod blabla), dalej sobie wybierasz status przy którym mają być opisy z winampa. W trybie wybierasz Tekst z Winampa, czas trwana dajesz np 3000 s i klikasz na Start. 8)

Jak nie masz tego w powergg, to zainstaluj jeszcze raz i przy instalacji wybierz ten plugin (autostatus)

Opcja jest w ostatniej wersji jak i poprzednich PGG. Jak nie widzisz wtyczki autostatus to klikasz PowerGG>>PGG-Config>>Wtyczki. Znajdz na liście autostatus i włacz. :smiley:

wydaje mi sie ze powinienes uzyc wtyczki tipcontrol

w gg sie nie spotkałem ale mozesz uzywac przez tlen jezeli juz tak bardzo chcesz mieć opis

dobra dzieki juz mam opcje autostatus dzieki za pomoc mozna zamknac temat :smiley: :smiley: :smiley: