Power Point 2010 brak bompatybilnosci z 2007

(Filip954) #1

Witam,

Po pierwsze czesc wszystkim bo jest to m贸j pierwszy post na tym forum :smiley: . A teraz konkretnie, mam spory problem, zrobilem prace na zaliczenie semestru z mechaniki technicznej, jest tam sporo wzor贸w i rysunk贸w macierzy, praca jest napisana w PP 2010, wszytskie wzory i obrazki mialy byc w pe艂ni edytowalne no i tak tez praca zosta艂a napisana. Wyk艂adowca dysponuje pakietem 2007 i tam plik ktory zapisa艂em w wersji 2010 z rozsze偶eniem .pptx otwiera sie, ale wzory nie sa edytowalne. Wyk艂adowca upar艂 sie ze praca musi byc w pelni edytowalna. Pr贸bujac skopiowac wzory do pakietu 2007 nic sie nie dzieje, nawet nie mo偶na skopiowac np. dwa do kwadratu, nie mowiac juz o calym rowaniu ba藕da偶 ,macierzy. Mo偶e zna ktos jakis spos贸b jak to zapisac, lub skopiowac aby wzor贸w nie zamienialo na obrazki. Praca ta zaje艂a mi bardzo duzo czasu a wykladowca sie uparl.

Pozdrawiam.

(Lechoslawgmer) #2

Z tego co mi wiadomo to Office 2007 i 2010 s膮 kompatybilne ? 2007 i 2010 ten sam format .pptx.

zapisz jako> ramka >narz臋dzia, nie ma tam opcji zapisu w trybie tylko do odczytu zaznaczonej ?

(Filip954) #3

Nie, zapisane jest dobrze.tekst mozna edytowac ale wzory pokazjua sie jako obrazki,tzn nie mozna ich edytowac ani nawet rozciagnac tego obrazka. Jeszcze rysunki narysowane ksztaltami mozna skopiowac, ale to co najgorsze czyli wszystkie rownania sie nie da. Tez myslalem ze sa kompatybilne a sie okazalo ze nie do konca.

-- Dodane 18.02.2013 (Pn) 19:12 --

Nie, zapisane jest dobrze.tekst mozna edytowac ale wzory pokazjua sie jako obrazki,tzn nie mozna ich edytowac ani nawet rozciagnac tego obrazka. Jeszcze rysunki narysowane ksztaltami mozna skopiowac, ale to co najgorsze czyli wszystkie rownania sie nie da. Tez myslalem ze sa kompatybilne a sie okazalo ze nie do konca.