Power Point 2010 brak bompatybilnosci z 2007

Witam,

Po pierwsze czesc wszystkim bo jest to mój pierwszy post na tym forum :smiley: . A teraz konkretnie, mam spory problem, zrobilem prace na zaliczenie semestru z mechaniki technicznej, jest tam sporo wzorów i rysunków macierzy, praca jest napisana w PP 2010, wszytskie wzory i obrazki mialy byc w pełni edytowalne no i tak tez praca została napisana. Wykładowca dysponuje pakietem 2007 i tam plik ktory zapisałem w wersji 2010 z rozszeżeniem .pptx otwiera sie, ale wzory nie sa edytowalne. Wykładowca uparł sie ze praca musi byc w pelni edytowalna. Próbujac skopiowac wzory do pakietu 2007 nic sie nie dzieje, nawet nie można skopiowac np. dwa do kwadratu, nie mowiac juz o calym rowaniu baźdaż ,macierzy. Może zna ktos jakis sposób jak to zapisac, lub skopiowac aby wzorów nie zamienialo na obrazki. Praca ta zajeła mi bardzo duzo czasu a wykladowca sie uparl.

Pozdrawiam.

Z tego co mi wiadomo to Office 2007 i 2010 są kompatybilne ? 2007 i 2010 ten sam format .pptx.

zapisz jako> ramka >narzędzia, nie ma tam opcji zapisu w trybie tylko do odczytu zaznaczonej ?

Nie, zapisane jest dobrze.tekst mozna edytowac ale wzory pokazjua sie jako obrazki,tzn nie mozna ich edytowac ani nawet rozciagnac tego obrazka. Jeszcze rysunki narysowane ksztaltami mozna skopiowac, ale to co najgorsze czyli wszystkie rownania sie nie da. Tez myslalem ze sa kompatybilne a sie okazalo ze nie do konca.

Dodane 18.02.2013 (Pn) 19:12

Nie, zapisane jest dobrze.tekst mozna edytowac ale wzory pokazjua sie jako obrazki,tzn nie mozna ich edytowac ani nawet rozciagnac tego obrazka. Jeszcze rysunki narysowane ksztaltami mozna skopiowac, ale to co najgorsze czyli wszystkie rownania sie nie da. Tez myslalem ze sa kompatybilne a sie okazalo ze nie do konca.