Power point pomocy

Witam

Chciałem zrobić coś takiego, że klikasz powiedzmy na mały obrazek a on Ci się otwiera w Nowym Oknie już powiększony.

Wiem, że istnieje możliwość zrobienia odnośnika do innego slajdu, w którym ten obrazek będzie powiększony, ale musiałbym tych slajdów zrobić nie wiadomo ile-nie chcę !!

Jest ktoś kto może mi pomóc, albo chociaż zaproponować coś innego, ale równie twórczego, jeśli chodzi o POWER POINT ???

Niestety Power Point to nie html. Tak że droga którą opisałeś jest jedyną możliwością uzyskania takiego efektu.

zależy co chcesz robić ??

PowerPoint - program dobry do robienia pokazu slajdów dla dyrektora, który z dumą pokazuje pracownikom jak firma się rozwija - proste, raczej bez wodotrysków na konferencje

Jeżeli chcesz robić prezentacje z bajerami zainteresuj się programem Flash - tu trzeba przy nim posiedzieć, ale za to efekty :o

Zawsze możesz zrobić prezentacje w html - są skrypty, które powiększają okno przeglądarki na cały ekran, więc wygląda to podobnie jak PP i FL i masz większe możliwości

A wcale nie :stuck_out_tongue: Bo można zrobić to, co pisze paulo25 w PowerPoincie… I wcale nie jest to trudne… Klikasz PPM na dany obrazek, który chcesz zlinkować z jego większym odpowiednikiem i z menu wybierasz opcję Hiperłącze… Następnie wskazujesz tenże obrazek, klikasz OK i już… 8)

Nowe okno będzie, powiększony będzie, więc wszystkie warunki są spełnione :lol:

Pawek ale to nie jest nic innego jak stworzenie nowego slajdu.

:shock: To nie jest tworzenie nowego slajdu… Sprawdź jak masz okazję :idea: