Power Point-problem

W szkole obecnie przerabiamy power pointa i robie prezentacje na 6, tylko ze mam pare problemow,a oto one:

  • jak wylaczyc aktywnosc tla nie wylaczajac aktywnosci hiperlonczy?

  • jak ustawic muzyke zeby byla odtwarzana przez caly pokaz a nie tylko do nastepnego klikniecia

  • i najglubszy problem co zrobic zeby prezentacja po kliknieciu na nia automatycznie sie ladowala? (wiem ze glupio tego niewiedziec ale calkowicie wypadlo mi to z glowy a to jest praktycznie niezbedne)

wszystkie te blendy wytknol mi nauczyciel ale postanowil mi nie pomoc bo ta praca ma byc na 6, pozatym wszystko mu sie podobalo

Jak robisz prezentacje majac takie problemy z pisownia?

Btw. Wszystko musi byc w Twoim podreczniku do informatyki…

bledy ortograficzne w power poincie same sie poprawiaja a tak na marginesie to mam zaswiadczenie o dyzlekcji wiec w pewnym sensie mam prawo tak pisac, bardzo przydatna dolegliwosc (zwlaszcza na polskim)

Złączono Posta : 21.03.2006 (Wto) 21:15

a co do pdrecznika to o aktywnosci tla niema ani slowa a co do muzyki to jest tylko pokazane jak sie ja wstawia na niewiadomo jakim power poincie bo nikt takiego nie posiada (tyle spr w podreczniku kolezanki w czasie lekcji bo swojego podrecznika nie posiadam bo nigdy mi niebyl potrzebny)

Wiem, ze to nie w temacie. Niedlugo to beda wystawiac takie zaswidczenia, ze juz w ogole to szkoly nie bedzie trzeba chodzic. Swiat schodzi na psy… A co do Twojego problemu to na teraz odpowiedz nr 3.

Plik -> zapisz jako -> i wybierasz opcje: Pokaz Power Point

takie zaswiadczenie tez by sie przydalo :twisted: wielkie dzieki a na pyt 1 i 2 nieznasz przypadkiem odpowiedzi?

Złączono Posta : 21.03.2006 (Wto) 21:53

“dedgreg” niewiem czy to dzieki tobie ale przypomnialo mi sie z podstawowki jak sie to robilo z tym dzwiekiem :stuck_out_tongue: jeszcze tylko zostala aktywnosc tla i 6 gwarantowana :lol: