Power point - wrzucanie muzyki

Witam

Chciałbym aby w tle mojej prezentacji leciała muzyka, aczkolwiek nie wiem w jaki sposób to zrobić.

Co prawda jestem w stanie dopasować muzykę do jednego slajdu, jednakże gdy otwiera się kolejny slajd muzyka się wyłącza. Postanowiłem więc ściągnąć program do cięcia muzyki, i pociąłem kawałek który ma lecieć w tle na odpowiednie kawałki (gdy np. slajd trwał 10s muzyka też 10s) jednakże przejście między slajdami wyłącza na sekundke muzykę i powstaje niezbyt ładny efekt.

Dlatego szukam możliwości aby wrzucić jakąś piosenkę oraz aby była ona odtwarzana przez cały czas trwania prezentacji, bez względu na zmianę slajdów.

Jest na to jakaś rada czy prezentacja musi pozostać bez muzyki?

Z góry dziękuję za wszystkie rady

Nie wiem jakiego PowerPinta używasz, ale w 2007 po wstawieniu dźwięku (Wstawianie -> Dźwięk -> Dźwięk z pliku) pojawia się nowa zakładka (Narzędzia dźwięków), gdzie w polu “Odtwórz dźwięk:” należy wybrać z listy rozwijanej “Odtwórz na wielu slajdach”.

Jeżeli korzystasz z Office 2003 to przykro mi, już nie pamiętam gdzie się to ustawiało, ale chyba we właściwościach dźwięku.

PP 2000:

:arrow: PPM na ikonkę głośnika->Animacja niestandardowa…

:arrow: kilk na zakładkę Ustawienia multimediów

:arrow: zaznacz Kontynuuj pokaz slajdów

:arrow: w polu Zatrzymaj odtwarzanie wybierz liczbę slajdów, którą masz w prezentacji lub większą, to bez różnicy, ale musi być co najmniej równa liczbie slajdów

:arrow: Zatwierdź OK.