Power Project!

Błagam pomocy! !!

Nie masz kopi na serwerze???

Zresztą jesteś pewien ze to Power Project wykasował listę. :?

Jesli nie eksportowałeś wcześniej listy to juz nie odzyskasz :?

Taa, kiedyś zainstalowałem power gg to też mi skasował ale wtedy go odinstalowałem i lista wróciła a teraz nie! !!

Witam,

A uruchomiłeś PowerGG ikonką PowerGG, czy tradycyjnym słoneczkiem?

Ikoną Power gg, ale to nie miało znaczenia nawet wtedy kiedy uruchamiałem ikoną gg to sie włanczało power gg. Ale mnie interesuje czy odzyskam stare gg!! Jest to dla mnie bardzo ważne! !!

Raczej nie. Może kiedyś eksportowałeś kontakty na serwer. Jak zainstalujesz normalne gg, to spróbuj Import/Export - Importuj z serwera. Ew. Możesz poszukać gdzieś pliczku txt. z kontaktami.

Raczej jak to nie pomorze to już chyba nic się nie będzie dało zrobić…chociazż niewiem.

To coś musiałeś namącić podczas instalacji powera , bo jak ja instalowałem powera to nie straciłem żadnych kontaktów ,power tak jakby zintegrował sie z gg a po drugie jak uruchomie gg to mam gg bez powera jak uruchomie powera to mam gg i powera , jak nie exportowałeś kontaktów do serwera gg lub do pliku to nie ma szansy na ich odzyskanie.

To ma znaczenie. Wyłącz w procesach gg.exe a potem włącz Power GG. :smiley:

Musisz jak juz sam exportować na serwer. :slight_smile:

Dobra dzieki jeżeli nie mam szans to nie ma, biorę sie do odzyskiwania danych. Ale pierw muszę nawiązać połączenie z serwerem, bo nie mam, nie mogę się połączyć !!

---- Post 2 -----

Lazikar źle mnie zrozumiałeś. Ja podłem przykład kiedy mi się stało podobnie i odzyskałem, tamtego power gg dawno nie mam teraz mam już tyklo zwykłe gg bo powera i projecta wykasowałem.

----Post 3 -----

Chłopy jestem w euforii! !!

Bażant Piszesz sobie posta pod postem a ja muszę to edytować. Pamietaj prosze na przyszłość.

No to tylko pogratulować. :smiley: