Power tools

(Arletamikulska) #1

witam!czy jak czyszcze rejestr tym programem jv16 power tools to moge spokojnie wszystko usunac co znajdzie.te z zielonymi kropkami i z tymi czerwonymi.bo nie jestem do konca pewna czy tak mozna.z gory dziekuje bardzo za odpowiedz. :smiley:

(m89) #2

stw贸rz kopie rejestru i usu艅 (wrazie co mo偶na przywr贸ci膰 brakuj膮cy wpis)

(boczi) #3

Czerwonych lepiej nie usuwaj. Chyba, 偶e jeste艣 stuprocentowo pewny. :slight_smile:

Tak b臋dzie lepiej.

(Marsmo) #4

Tych czerwonych k贸艂臋czek - lepiej nie dotykaj! :stuck_out_tongue:

Zreszt膮 program sam Ci zaznaczy te - do bezpiecznego usuni臋cia (czyli zielone).

Po sko艅czonym skanowaniu - g贸rne menu:

Wybierz -> Wyb贸r specjalny -> Pozycje, kt贸re mo偶na bezpiecznie usun膮膰

(Musg) #5

nie badz tak bardzo pewna ,ze zielone sa ewidentnie wszystkie do usuniecia.

Nawet z zielonymi musisz byc pewna ,ze nalezy je usunac.Wiem bo mialem problemy usuwajac z usmiechem na ustach wszystko co zielone :smiley:

Rada --sto procent pewnosci i zawsze kopia bezpieczenstwa :slight_smile:

(Zbych ) #6

Najnowsza wersja tego programu jakim艣 cudem (czyt.b艂膮d programu)nie zaznacza na czerwono wpis贸w dotycz膮cych menad偶era urz膮dze艅 i kiedy wszystko zaznaczone na zielono skasujemy to uruchomienie tego menad偶era staje sie niemo偶liwe.

(system) #7

jak sprawdza艂em (wa偶ne u mnie nic si臋 nie sta艂o)

usun膮艂em wszystko co by艂o na czerwono (sprawdzi艂em tylko kilka wyrywkowych) i by艂y to pozosta艂o艣ci po instalacjach i duuuuuuuu偶o wpis贸w po office - wszystko usun膮艂em - wszystko gra

(M a x) #8

ciekawe u mnie nic nie zaznacza w kolorach podaje tylkoczy dany wpis jest b艂edny czy nie aktualny itp ale zadnych kolor贸w

(m89) #9

a ja wam m贸wi臋 偶e kolory nie graj膮 roli( ja tam patrze czy to od jakiego艣 programu i date )

(Marsmo) #10

Masz racj臋 (bo i ja podobnie), ale jak kole偶anka nie jest zaawansowanym u偶ytkownikiem kompa i nie za bardzo orientuje si臋 w 艣cie偶kach i w rejestrze, to lepiej dla niej - jak poprzestanie na zielonych k贸艂eczkach! :slight_smile:

(Krzysieknd2) #11

Ja kiedy艣 usuwa艂em i czerwone i zielone i komp chodzi艂 normalnie :lol:

Teraz, kiedy ju偶 wiem 偶e czerwone si臋 usuwa to tyle je usuwam :wink:

(M a x) #12

gdzie wy macie te k贸艂eczka w JV 16 u mnie nie ma zadnych

(boczi) #13

Zapewne masz najnowsz膮 wersj臋 Jv16.

1.5.0.272

Tam jest to opisane "tekstowo"

Tak jak TU.