PowerDVD i dźwięk 5.1

(Zzz232) #1

Mam taki problem, że w programie Power DVD nie chce mi się odtwarzać dźwięk 5.1. W WMP jest bez problemu a tu nie chce.

Mam wersje 5, pełną (tak mi się wydaje przynajmniej), którą dostałem do nagrywarki. W ustawieniach mam takie coś:

1md0.th.jpg

2ba8.th.jpg

Domyśliłem się, że nie mam jakiś kodeków specjalnych do tego programu czy czegoś takiego, więc chciałem coś znaleść na tej stronie programu tak jak pisze, ale niestety nic tam nie znalazłem.

Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?

(Jerzyborkowski) #2

Na stronie producenta jest informacja , że powerdvd kosztuje w wersji uboższej ok. 45 $ . Tyle pewnie zapłaciłeś za napęd . Ta wersja z naędem jest mocno okrojona . Podejrzewam , że właśnie o odtwarzanie audio .

Ale to tylko podejrzenie , nie wiedza .

(hevet) #3

Ja też dostałem do nagrywarki Power DVD,ale to jest okrojona wersja,która odtwarza tylko dźwięk 2.1,zapewne Ty też taką dostałeś więc nie uzyskasz na nie dźwięku 5.1.

(Anonymous Dreams) #4

Moim zdaniem ten drugi obrazek wskazuje na to, że raczej pełnej wersji nie masz.

PS. Mam Power DVD6 dodany do nagrywarki i niestety, ale nie jest to pełna wersja.

(Zzz232) #5

No właśnie tego się obawiałem :confused:

Nie podobał mi się tam ten przycisk "Kup teraz!", który faktycznie może wskazywać na to co mówisz.

Jak byście mieli jeszcze jakieś sugestie to będe wdzięczny.