Powiadomienie o nowej poczcie na GMAIL

Witam,

szukam programu, lub rozszerzenia do przeglądarki Google Chrome, który powiadamiać będzie o nowej poczcie gmail.

Znalazłem już kilka takich programów, ale miały jedną wadę, same synchronizowały się z ostatnio zalogowaną pocztą na gmail.

Mam kilka kont pocztowych, dwa firmowe i jedno prywatne, ale chciałbym mieć powiadomienie na tym jednym koncie firmowym niezależnie od tego, na jakie konto będę się logował przez przeglądarkę chrome.

Pozdrawia,

Maciek.

a Gmail Notifier?? http://toolbar.google.com/gmail-helper/notifier_windows.html

Niestety, ten program synchronizuje się automatycznie z ostatnio odwiedzaną pocztą i nie można na sztywno[stało]wpisać ustawienia do konta.

W “Checker Plus for Gmail” -> Opcje -> Konta -> Wybierz te adresy, których nie chcesz monitorować i w “Monitorowanie tych etykiet:” wskaż jakąś nieużywaną etykietę (jeśli nie masz tam żadnej - stwórz ją w Gmail).

Spowoduje to, że z tego firmowego konta monitorowane będą wszystkie przychodzące wiadomości, a w pozostałych - tylko ta nieużywana etykieta (czyli nie otrzymasz tam żadnych powiadomień).

hmm że co? ja od dawna używam gnotifer i mam w nim zapamiętane dane do konta i obojętnie na jakie konto bym się nie logował przez przeglądarke to program ZAWSZE łączy się tylko z tym kontem co mam wpisane dane. oczywiście można wpisać tylko jedno konto ale w wersji pro można przypisać kilka tylko że jest płatna.

Najlepszy program to jest: Gmail-Notifier-Pro, spełnia moje kryteria :slight_smile: