Powiadomienie z gadu gadu

witam.

wczoraj przy rozmowie z koleżanką, pojawił mi się taki komunikat :

pojawił się on w okienku rozmowy i chciałabym się dowiedzieć, czy jest to informacja z serwera czy poprostu jakieś żarty. Mam wersje 6 gg. Dotąd nie było takich problemów.

pozdrawiam :slight_smile:

A problemy wystąpiły ?? Jeśli tak to pobierz wersję 7.6

Jeśli nie to nie musisz nic zmieniać jeśli nie chcesz. :slight_smile:

Szczerze mowiac to sa chyba jakies zarty, bo pierwszy raz sie z takim czyms spotykam :slight_smile: ŻART

Mi czasami wyskakuje identyczny komunikat tyle że ja używam AQQ :?

Złączono Posta : 09.12.2006 (Sob) 10:31

kkorniak nie żart :shock:

znaczy sie problemów nie było, tyle tylko że u koleżanki pokazało się,że odrzucam ten plik co ona mi wysyłała, a u mnie wyskoczyło tylko to powiadomienie

Ale rzeczywiście odrzuciłeś plik czy nie ??

ten plik sie nawet u mnie nie pokazał (jestem ona) :slight_smile:

Przepraszam martooska

W takim razie pobierz i zainstaluj GG 7.6

to nie są żarty, po prostu jeśli 2 osoby mają różne wersje gg (np. jedna gg6 druga gg7) to nie można przesyłać plików…

taki sam problem występuje przy wersji 7.0 i 7.6

umówcie się z koleżanką na jedną wersje gg, będzie git

umowcie sie na najnowsze gg i po problemie :))

Tylko teoretycznie :mrgreen:

Mam z koleżanką najnowsze wersje gg i nadal nie można wysyłać plików :stuck_out_tongue:

Mi żaden błąd nie wyskakuje, ale jej nie wyskakuje również żadne okienko do odebrania pliku… To samo dzieje się w drugą stronę

ahhh to gg :mrgreen:

ahhh to gg

No właśnie, z założenia każda wersja ma być bardziej stabilna od poprzedniej przerzuć się na tlen martooska , lub skorzystaj ze spika całkiem niezły komunikator.

u mnie brak problemu, nawet z kolegami ze starszych wersji :slight_smile: :mrgreen:

Ja przez Skype nie mam takich problemów i rozmiar pilku mam prawie nie ograniczony , tylko transfer trochę wolny ale to pikuś

Ale co to ma do rzeczy. Przecież przez skypa nie pogada sobie z Gadu-Gadowcami. :slight_smile:

Z GG rzeczywiście ostatnio jest sporo kłopotów. Ja na przykład nie mogę wysłać sms na Erę. Wyświetla mi się komunikat “użytkownik nieautoryzowany” A nie ma żadnych problemów wysyłając sms do tej samej osoby z tej samej bramki sponsorowane, z której korzysta GG tylko bezpośrednio ze strony Ery.

Ale może poczekajmy na martooskę. Może coś zdziałała. :frowning:

ostatnio tz. od jej powstania? bo jakoś mi sie tak kojarzy

Gadu gadu jedynie od jego popularności jest większa jego zawodność :slight_smile:

wiecie co… mam 7.6 i lipa jeszcze wieksza niż była, ludzie próbuja mi wysyłać pliki, u nich sie normalnie pokazuje,a u mnie nic, zupełnie nic :slight_smile: jak widać, nic nie zdziałałam, instaluje 6.1 :smiley: pozdro

A opcja “używaj połączeń bezpośrednich” zaznaczona? Bo bez tego chyba w gg nie wyśle się pliku.

http://www.gadu-gadu.pl/peer2peer.html

sadzisz że byłabym na tyle “nie teges” żeby tego nie zaznaczyć? :stuck_out_tongue: a z resztą nie ma co sie rozwodzić na tym, dobrze,że istnieją inne komunikatory :wink:

Złączono Posta : 11.12.2006 (Pon) 14:30

sadzisz że byłabym na tyle “nie teges” żeby tego nie zaznaczyć? :stuck_out_tongue: a z resztą nie ma co sie rozwodzić na tym, dobrze,że istnieją inne komunikatory :wink: