Powiększanie okna programu

Witam. Chcąc powiekszyć okno programu “łapie myszką” za brzeg i poprostu ciągne, nastepnie “puszczam”.Po naciągnięciu pojawiają sie, dotychczas ukryte, góziki, przyciski, zwał jak zwał.Gdy zwalniam przycisk myszy, okno wraca do pozycji wyjściowej i owe przyciski znikaja.Bez tych przycisków program nie spełnia wszystkich wymagań.Nadmienie że taki sam program działa na innym komputerze bez zastrzeżeń. Instalowałem rózne wersje tego programu i zawsze to samo .Gdzie jest przyczyna. Program ten to . Program służy do przesyłania obrazów falami radiowymi.

Z wyrazami szacunku Migol


Za duże litery bardzo przepraszam.Faktycznie duże litery w internecie oznaczają krzyk.To nie było zamierzone,przeoczenie.Jeszcze raz przepraszam.Jak winika z postów które ukazały sie pod moją prożbą tylko jeden uwazam za poprawny.Fakt jest faktem moje przeoczenie.Duże litery.Ale te dwa poniżej to nie bardzo wiem jak sie do nich odnieś.

Napisze wprost.Takimi radami to piekło jest wbrukowane.Jeżeli jeden z drugim nie ma pojecia,w czym żecz, to niech sie lepiej nie odzywa.Napisałem prosto i wyraznie

“po puszczeniu myszki wszystko wraca do pozycji wyjściowej”.Tacy są na" elektrodzie",którzy tylko podaja linki i to nie zawsze mądre.Myslałem że na tym forum nie ma takich podpowiadaczy co podpowiadają bez ładu i składu.Nie chce mówic, ze ja jestem taki mądry a Ci dwaj delikwenci to przerośli sami siebie. Czy Wy dwaj nie myślicie.Gdybyście cokolwiek myśleli to napewno przyszłoby wam do głowy że taka opcja była sprawdzana. Wam dwóm proponuje czytać,czytać powolutku i starać sie zrozumiec co jest napisane.

Po takiej riposcie nie spodziewam sie żadnej konkretnej pomocy.No, chyba że sie myle.Jezeli mam byc szczery to chciałbym się mylić.


Kolego -bugjo3- ten numer ze skrótem był sprawdzany wcześniej,niestety,bez efektu.

A może zamiast tego “ciągnięcia” wystarczy kliknąć maksymalizuj??

Przycisk maksymalizuj (u góry po prawej na oknie) :stuck_out_tongue:

migol ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Możesz też we właściwościach określić jakie okno ma otwierać: normalne, zminimalizowane lub zmaksymalizowane. W tym celu na skrócie do programu kliknij prawym przyciskiem myszy->właściwości-> zakładka “skrót”