Powiększenie tesktu w ff 3.0

monitor full hd, tekst w przeglądarce malutki, używam najnowszego firefoxa, jak zmienić wielkość tekstu by na wszystkich stronach była większa ?

przyciś ctrl i pokręć kółkiem od myszy.

Jak chcesz powrócić do standardowej wielkości to kliknij widok => powiększenie => rozmiar pierwotny

Narzędzia> opcje > treść> czcionki i kolory> zaawansowane> i zmieniasz minimalny rozmiar czcionki

nie całkiem o to mi chodzi, metoda ctrl + scroll powiększy stronę ale tylko tę którą teraz oglądam przejście do innej powoduje że muszę ponawiać tę procedurę i tak cały czas

chcę powiększenia tekstu na wszystkich stronach

Spróbuj rozszerzenia PageZoom lub No Squint.

A “ctrl+” nie działa tak jak w 2.0?

działa ale trzeba za każdy razem zmieniać wielkość czcionki

Narzędzia>>Opcje>>Treść>>Rozmiar ustawiasz jaki Ci pasuje :smiley:

Ja mam motyw Vista-aero i ma tę funkcję, która jest w IE7 powiększania rozmiarów czcionki na stronie.

Dlaczego zoom in i zoom out nie pozostają w pamięci tylko każdą stronę należy powiększać po otwarciu ?

Każdy tak ma

Halo, czy ktoś widział zaproponowane wyżej przeze mnie rozszerzenia? One pozwalają ustawić powiększenie na stronach na stałe.

OT kosmos.JNJN

no właśnie u mnie za każdym razem przy tych dodatkach trzeba powiększać tekst o czym pisałem wcześniej

Coś źle ustawiasz. U mnie przy takim ustawieniu jak na zrzucie:

temp_zoom.jpg

Wszystkie strony po wczytaniu automatycznie powiększają się o 20%.

u mnie pojawia się możliwość wyboru wielkości w prawym dolnym rogu, gdzie jest to menu wyżej przedstawione

Co proszę? Nie wiem teraz o czym mowa. Bo ja mówię o rozszerzeniu PageZoom , a to okno wywołałem przez Narzędzia > Dodatki > Rozszerzenia > PageZoom > Opcje.