Powiększone paski nawigacyjne

Witam.

Włączyłam dzisiaj komputer i wszystko otworzyło się powiększone. Paski nawigacyjne itp. Nie pomaga ctrl i - .

Co mam zrobić ?

Proszę o pomoc.

Komputer-Vista

JAKA PRZEGLADARKĘ POSIADASZ ?

Mozilla Firefox :smiley:

Na pasku nawigacyjnym użyj prawego przycisku myszy, a następnie kliknij w opcję Dostosuj i tam zaznacz opcję Używaj małych ikon.

Nic… :frowning:

Masz zainstalowane jakieś rozszerzenia? Jeżeli tak to jakie ?

Może daj screen’a z tymi “paskami nawigacyjnymi”, bo może ktoś źle kojarzy to określenie :wink: (przykładowo ja z postu wnioskuję, że chodzi o systemowy pasek zadań… i pierwsze co bym doradził to np. sprawdzenie, czy w systemie nie przestawiło się dpi na 120 lub zmniejszyła rozdzielczość).

Obstawiam jakiś przycisk rozszerzenia, który ma źle zrobioną ikonę, screen pomoże IMO.

Jednak OP może zrobić test prosty: Zamknąć Firefox-> wcisnąć i trzymać shift -> uruchomić Firefoxa-> wyskoczy monit “Kontynuuj w trybie awaryjnym” -> podać opis sytuacji na forum, jak jest w normie tzn. że miesza jakaś ikona :wink: Jak nie jest OK to szukamy dalej…

Miałem tak, jak się przestawiła rozdzielczość na laptopie. Musiałem ustawiać wszystko, czyli rozdzielczość i zaawansowane ustawienie wyglądu. Rok śmiga i się nie przestawia to ustawienie, bo laptop ma ponad dwa lata.