Powiększony obraz w moinitorze!

Mam Monitor LG Flatron m1721A coś musiałem tam przycisnąć,że powiększył mi się obraz! !!

Nie mogę grać w gry bo po każdej stronie dobry 1cm nie widać tak jest powiększony… Dziwne jest to,że pulpit normalnie wygląda to mogę zaobserwować w każdej grze i przy włączaniu systemu gdy tam się ładuje…

Prosze o pomoc

Jak karta graficzna? Jaki windows? Sterowniki poaktualizowane? System zaktualizowany? Najlepiej pokaż zrzut ekranu obrazujący problem.

Nic,nie w karcie graficznej ani nic w kompie to wina monitora…u góry mam takie guziki i chciałem podgłosić na macanego wcisnełem jakiś guzik i się powiększyło !

Teraz jak go naciskam to wyskakuje takie siwe 1280x1024 i nie wiem jak to teraz przestawić na normalny czyli 1024x768

djkoastek , zwiększ rozdzielczość. Prawym na pulpicie >> właściwowści >>ustawienia

Raczej zmień format z standardu na panoramę.

Pulpit normalnie wygląda nie jest powiękzony to tylko widać w grach i przy włączaniu komputera…

Jeśli macie taki monior to powiedcie co tam kliknąć na pilocie choćby,żeby to przestawić

A nie masz w nim opcji wycofania się do ustawień fabrycznych? Skoro nie wiesz, co popsułeś, to to na pewno pomoże.