Powiększony ping- logi do sprawdzenia


(Jedrzej611) #1

Witam. Chciałbym Was, doświadczonych użytkowników tego forum prosić o pomoc w ogarnięciu moich masakrycznych pingów, które pojawiły się od jakiegoś 1.5 tygodnia. Mam internet 8 mb/s w Vectrze, Komputer wydaje mi się, że jest czysty, nic takiego konkretnego nie ściągałem, ale mimo to chciałbym Was prosić o obejrzenie logów. Próbowałem już wszystkiego, czyściłem rejestr programem RegistryBooster, defragmentowałem go, skanowałem komputer, bawiłem się w rejestrze usuwając tzw. Oczekujące połączenia, ale niestety nic nie pomogło. Czy to jest dzień, czy noc nadal przy Grze w Counter Strike 1.6 (Steam) Moje pingi wahają się od 120- 500 : / Oczywiście problem nie jest tylko przy CSie, ale sprawdzając szybkość łącza i pingi na speedtest.net pingi wychodzą podobnie, może nie aż do 500, ale około 200. W piątek dzwoniłem do Vectry, sprawdzili w systemie, ale mój modem działa poprawnie, wysłali Techników, żeby sprawdzić linie.

Proszę o pomoc.

Logi z HijackThis:

http://wklejto.pl/92008

Logi z OTL:

http://wklej.to/5AEC5

http://wklej.to/Kq128

P.S Nie posiadam routera, modem jest podłączony tylko do jednego komputera. Wcześniej podobnych powiększeń pingów nie miałem, pingi zawsze wahały się do max 80

Pozdrawiam


(Acorus) #2

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt..Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Odinstaluj Spybot - Search & Destroy,


(Jedrzej611) #3

Przepraszam, że tak długo nie odpisywałem, ale dopiero teraz znalazłem chwile czasu, aby dotrzeć do kompa :slight_smile: - Zawalony dzień

Odinstalowałem Spy Bota, wpisałem tekst do OTL, który mi podałeś, pojawiła się informacja, że pliki zostały usunięte i potwierdzenie o restarcie komputera :slight_smile: Żaden raport po tej akcji mi się nie pokazał, ale na dysku C, w folderze OTL, znalazłem taki pliczek txt, odpowiadający temu co zrobiłem- wydaje mi się, że to o to chodziło :slight_smile:

Raport po restarcie:

http://wklejto.pl/92665

Skan OTL: 1.

http://wklejto.pl/92672
http://wklejto.pl/92670

Edit: Test na speedtest.net wykazuje bardzo dobre dane, małe pingi do Gdańska (Serwer ma tam Vectra), ale większe do Koszalina (gdzie serwerów nie ma tam Vectra). Pingi do Koszalina nie są zadowalające, skaczą do 110. Przy grze w CSa, pingi również skaczą do 120, wydaje mi się, że mniejsze są dlatego, bo jest już późna pora. Czy Logi nie wykazują już nic niepokojącego? Da się coś jeszcze zrobić?


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware.

Użyj tez SecurityCheck:http://screen317.changelog.fr/SecurityCheck.exe i sprawdź do czego musisz zainstalowac aktualizacje.


(Jedrzej611) #5

Raport po wpisaniu tego tekstu do OTL:

http://wklejto.pl/92801

Zaraz przeskanuje komputer tym programikiem i zajmę się aktualizacjami, jak skończę powiem co i jak :wink:

Mam jeszcze pytanie: Czy teraz nadal co jakiś czas musze wykasowywać OCZEKIWANE POŁĄCZENIA w rejestrze?