Powolne działanie i samoczynne wyłączanie się systemu


(Wanczykmichal) #1

Witam,

od pewnego czasu mój system regularnie spowalnia swoje działanie, a teraz doszło do tego jego samoczynne wyłączanie się w różnym odstępie czasowym - czasem po 5 minutach, a czasem po godzinie. Raczej nie jest to wina zasilacza, bowiem ten niedawno był wymieniany. Skorzystałem też z narzędzia które często było w przeszłości w moim przypadku skuteczne, czyli Malwarebytes Anti-Malware, ale mimo wykrycia i usunięcia ponad 30 obiektów, niestety nie widać poprawy, wręcz lekkie pogorszenie wcześniejszego stanu. Bardzo proszę o sprawdzenie mojego loga z OTL-a:

http://wklejto.pl/127388

http://wklejto.pl/127389

Pozdrawiam serdecznie!


(Jedrekk95) #2

Ale dla upewnienia podłącz jakiś inny zasilacz jak możesz bo ja miałem tak że wymieniłem zasilacz na nowy a po 3 dniach się zepsuł i też bym stawiał na to że to jednak nie on.

Przeskanuj kompa dr.web (będzie to dość długo trwało lecz skutecznie usuwa zagrożenia)


(eddie71) #3

Braku aktualizacji nie przeskoczysz żadnymi antywirusami,szczepionkami itd

Masz już nieaktualny system,którego wsparcie skończyło się w lipcu 2010.


(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.