Powolne działanie i samoczynne wyłączanie się systemu

Witam,

od pewnego czasu mój system regularnie spowalnia swoje działanie, a teraz doszło do tego jego samoczynne wyłączanie się w różnym odstępie czasowym - czasem po 5 minutach, a czasem po godzinie. Raczej nie jest to wina zasilacza, bowiem ten niedawno był wymieniany. Skorzystałem też z narzędzia które często było w przeszłości w moim przypadku skuteczne, czyli Malwarebytes Anti-Malware, ale mimo wykrycia i usunięcia ponad 30 obiektów, niestety nie widać poprawy, wręcz lekkie pogorszenie wcześniejszego stanu. Bardzo proszę o sprawdzenie mojego loga z OTL-a:

http://wklejto.pl/127388

http://wklejto.pl/127389

Pozdrawiam serdecznie!

Ale dla upewnienia podłącz jakiś inny zasilacz jak możesz bo ja miałem tak że wymieniłem zasilacz na nowy a po 3 dniach się zepsuł i też bym stawiał na to że to jednak nie on.

Przeskanuj kompa dr.web (będzie to dość długo trwało lecz skutecznie usuwa zagrożenia)

Braku aktualizacji nie przeskoczysz żadnymi antywirusami,szczepionkami itd

Masz już nieaktualny system,którego wsparcie skończyło się w lipcu 2010.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.