Powolne działanie, uruchamianie aplikacji, mało FPS w grze

Witam. Nie wiem czy temat zgodny z kategorią forum, ale tutaj się wstawia logi, dlatego napisałem. Proszę dać znać czy wszystko ok.

Problem:

Programy bardzo wolno startują. Jeśli już wystartują działają bardzo powoli. Przejście np. w Firefoxie z karty na karte może doprowadzić do zawieszenia się aplikacji. Laptop klatkuje na przesuwaniu treści stron ale także na ogólnym przesuwaniu np. zawartości folderu. W grze Counter Strike mam 10-15 fps gdzie normalnie było 50-60 fps.

Początek:

Wczoraj wieczorem. Nie wydaje mi się abym wtedy instalował jakąś aplikację.

Moje podejrzenia:

  • przegrzewanie się karty graficznej (wczoraj było bardzo gorąco, a dzisiaj wiatraczki nie chodziły, dopiero kiedy przeczyściłem laptopa, zaczęły normalnie działać. Laptop zachowuje się trochę podobnie jak w momencie kiedy jeszcze nie ma zainstlowanych sterowników od karty graficznej, mimo, że są.)

  • problem z dyskiem

Wykonane czynności:

Usunięcie zbędnych plików przy pomocy Windows 7 Manager (moduł Cleaner)

Usunięcie zbędnych wpisów i defragmentacja rejestru przy pomocy Windows 7 Manager (moduł Cleaner)

Chciałem wykonać defragmentację dysku lecz poziom fragmentacji na partycjach był na poziomach 0-2%

Wykonanie skanowania w poszukiwaniu wirusów przy pomocy AVG 2013 FREE (nic nie znalazł)

Wykonanie skanowania przy pomocy DR. WEB Cure It! (nic nie znalazł)

Wykonanie skanowania przy pomocy MBAM (znalazł 28 “trojan.agent” + i plik znaleziony heurestyką)

Wykonanie skanowania przy pomocy ADW Cleaner (Usunął i toolbar i 3 inne rzeczy)

Wyciągnięcie baterii laptopa

Wyczyszczenie wentylatorów z kurzu.

OTL: http://www.wklej.org/id/1070579/

Extras: http://www.wklej.org/id/1070580/

Damian Szorc ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Proszę dostosować podpis - odbierz PW.

Temat poprawiony. Pomoże ktoś?