Powolne otwieranie się "Mój Komputer"

Ostatnio podczas włączania “mój komputer” musze czekac ok. 3min czasem wiecej… restartowałem kompa, uzywałem Microsoft Bootvist i nawet naprawiałem z instalki Windowsa, i cały czas nic… trzeba czekac długo zanim sie wejdzie z mój komp… Co mogę z tym zrobic??

Daj Log z Hijacka

Log czysty. Przejrzyj dział http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

to wywal

Wydaje mi się, że to nie pomoże, bo Windowsa mam od ponad miesiaca (formcik był )i nie mam jeszcze zawalonego kompa… :confused:

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 22:04

Chodzi o ten dział

Ale jest zbędne. :slight_smile:

Już jest usunięte… Poprawy nie ma…

Wykonaj tą optymalizycję… Usuń z autostartu nie potrzebne aplikacje, patrz ile ich masz.

Już właśnie to zrobiłem… I wywaliłem to co niepotrzebne… ( i tak tego duzo zostało) Ale kiedys było tego tyle samo i mój komputer włączał sie bez problemu, od razu…

a nie masz płyty w napędzie?

Nie… A nawet jak jest to trzeba czekac ok. 30 sek… A u mnie trzeba ok. 3 min czekac… Po prostu system tak długo szuka tego foleru… I dodam, że jest tak tylko z Moim Komputerem, bo inne foldery otwierają sie szybko, no i jak juz sie mój komp otworzy to dalsze przeglądanie tez idzie sprawnie…

usuń temp z windowsa sprawdź anti virusem i zdefragmentuj dyski i powiedz czy coś pomogło

a spróbuj tego

To dość dziwne zjawisko…

Wątpię że pomoże - zdefragmentuj dyski i przeszukaj, czy na żadnym z nich nie ma pliku “autorun.inf”.

Zrobiłem wszystko… Wirusów nie ma, dyski podefragmentowałem ( programem Diskeeper Lite) I znalazłem jeden autorun.inf… Usunąć??

Jak narazie nic nie pomogło… Przyczyną może być to, że kilka razy podczas gdy był włączony komp wyskoczyły korki ( od prądu ) I sie cos rozwaliło w systemie…

aha oczyść rejestr ze śmieci

Oczysciłem ( Program RegVac) i zero poprawy… :confused:

Złączono Posta : 07.08.2007 (Wto) 17:49

Dobra już jest dobrze… przywróciłem system do stanu kiedy wszystko było dobrze… i jest dobrze :slight_smile: