Powolny i uciekający zasięg w play online

(Telson2) #1

Mam bardzo dziwny problem ...

Chodzi o to, że prędkość często wynosi 0kb/s choć jest połączony i ma tam jakiś poziom sygnału i na odwrót bo gdy mam jakąś szybkość połączenia to sygnał spada do zera...

Różnie to bywa potrafi być kilka godzin na prędkości kilkuset kb/s a nagle spadnie na chwilę na 0 i znowu do góry. Wiecie może w czym leży wina ? Proszę o pomoc bo to cholery idzie dostać jak się rozmawia z kimś przez internet a tu nagle ciach nie ma Cie ... :?

Internet mam na kartę z modemem Huawei 173U-2

(K Oleszczuk) #2

Najprędzej słabym zasięgiem.Wcześniej było dobrze?

(Telson2) #3

Zazwyczaj tak, jak napisałem czasami spadało do zera i musiałem chwilę zaczekać ale to przypuszczam wina leży w pogodzie itp.

Dodał bym również, że zdarza się taka sytuacja, że spada do zera gdy nie ładuję kolejnych stron na przeglądarce lecz po odświeżeniu czy przejściu dalej z powrotem chodzi :?

(K Oleszczuk) #4

To sie będziesz teraz męczył.Po co brałeś ten net jak zasięg z dupy ? trzeba było zobaczyć orange,plus,ere....Play ma najsłabszy zasięg.

(Telson2) #5

może faktycznie się pospieszyłem ale codziennie siedzę i nie zauważam szczególnie problemów w nocy mam od 500-1000kb/s a od wieczora się coś rypło całkiem... przeskanowałem OTL'em i jakieś error było w linijce z PLAY ale nie znam się za bardzo co i jak, żeby im zaradzić może Ty dasz radę?

(K Oleszczuk) #6

Spróbuj odinstalować play.Włóż w inne usb i instalacja na nowo.

(Boria14) #7

sierracossi .....

Tiaaaaaa :smiley: ,, a może "zrób format.." :smiley: ???

gmb

Przeczekaj,jeśli nie,dzwoń do BOK-u,może mają awarię nadajnika...? Sam 2 tygodnie temu przerabiałem podobny problem. Przeprosili,mówili,by nic nie kombinować,sytuacja poprawi się około godziny X.XX

pozdro :slight_smile:

(gucio0123) #8

Widzę że kolega z forum ma modem ze złączem antenowym kup na allegro jakąś antenę co odbiera pasma 850 MHz-2100MHz i po problemie podłączysz antenę do modemu i zasięg od razu powinien podskoczyć ja mam iPlus-a i mam antenę zewnętrzną z modemem

(K Oleszczuk) #9

Boria1975 ............nie pisz bzdur ku%#a. Jaki to problem zainstalować od nowa :?: :?: :?: :?: :?: Twoim zdaniem lepiej nic nie robić i czekać.przeinstalowanie modemu to raptem parę min.

(Miszkurka2000) #10

Miałem kiedyś podobną sytuacje polegającą na tym, że nie mogłem ściągać dużych plików bo transfer zamierał chociaż internet chodził. Wskaźnik zasięgu też pokazywał głupoty. Wystarczyła aktualizacja flashu w modemie ze strony Play i wszystkie problemy jak ręką odjął.

gmb , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(djosdanielos) #12

polecam aplikacje do łączenia z internetem Top_NetInfo dokup jakąś antenke w sklepie Play też mają na pewno pod twój modem i postaw przy oknie i będzie dużo lepiej miałem podobnie

(Telson2) #13

nie miałem kiedy zajrzeć odpisać lecz nad ranem przeinstalowałem playa i prędkość już jest bardzo dobra (mimo, że porządnie pada deszcz mam 200+) jak pogoda się uspokoi bd wiedział czy dalej ucieka czy też nie dzięki za rady :slight_smile: