Powolny komputer

witam

i mam pytanko na temat zuzycia mocy procesora. Od dzisiaj komputer zaczął wolno pracować jak, bardzo powoli również otwiera strony internetowe. Sprawdzałem w Procesach i niby wszystko jest w porządku. Zastanawia mnie tylko fakt, że proces bezczynności systemu wykorzystuje około 99% mocy procka, czy tak ma być?

Dodam również, że kompa przeskanowałem programami: antywirusowym, HijackThis, Ad-aware, Spybot, CWShredder i komp jest czysty.

Co zrobić aby przywrócić kompa do dawnej “świetności”. Z góry dzięki za pomoc

Tak właśnie ma być.

dzieki, ale gdzie szukać przyczyn powolnej pracy kompa i strasznie długiego otwierania stron internetowych?

Może po prostu masz za słaby sprzęt?

Może to pomoże:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry54474

Torres nie pisz głupstw :roll:

Dzieje sie tak od niedawna wiec tutaj sprzet nie ma nic do tego…

Jakiego masz dostawce internetu, jaka przeglądarka :?

Do działu bezpieczeństwo wklej loga,szkodniki mogły wejść i spowalniają internet,zadzwoń do swego dostawcy,może coś robić

Wiec raczej odpada syf :roll:

Czytajcie ze zrozumieniem…

sprzęt nie ma tu nic do rzeczy, gdyż dzieje się tak od dzisiaj, do tej pory komp hulał bez zastrzeżeń, podobnie było z internetem

poza tym sprzęt to: AMD Sempron 3000+, 512 MB, ASUS A7N8X

korzystam z Internet Explorera, łącze - kablówka 256/64 kbit/s

Nie instalowałeś czegoś ostatnio?? Nie wiesz ze winda ma to do siebie ze po jakimś czasie sama zaczyna wolniej chodzic i trzeb ja zreinstalowac?? Ile jedziesz juz na tej instalce systemu?? Moze najwyzszy czas na format??

Złączono Posta : 28.09.2005 (Sro) 17:49

Może ma stare bazy wirusowe i syfowe :wink:

McDracullo daruj sobie ja lece 8 miesiecy bez formatu i wszystko chula jak trzeba :roll:

A pytałes admina sieci czy nie ma jakis problemów z siecią :?

Popatrz jak net chodzi na Firefoxie lub Operze

świeży system był instalowany dwa tygodnie temu, definicje wszystkich programów aktualne, wszystko aktualizowane na bieżąco

aby wyprzedzić niektórych rozmówców dodam również że skanowałem także takimi programami jak SpySweeper, Trend Micro Anti-Spyware, w tle działa także Spyware Blaster.

A zastosowales sie do mojich rad odnosnie innych przeglądarek.

I jak sprawa sie ma ze sprawnoscią sieci :roll: