Powolny net

Witam!

Ostatnio zwolnił mi bardzo internet (mam w Orangu). Dzwoniłem do nich i stwierdzili, że powinien chodzić dobrze, trafiłem nawet na konsultantkę, która mieszka blisko mnie i u której ta sama opcja internetu śmiga ok.

Wczoraj dostałem tel. od operatora, który stwierdził 2 problemy:

  1. błąd IE.Plugin

  2. “Favorite I Man”

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi i proszę o pomoc.

Dołączam jeszcze log HijackThis

Z góry dziękuję.

Doszło nawet do tego, że transfer spada całkiem do zera i nie można sie potem połączyć z netem (tylko po restarcie kompa). Wyskakuje wtedy komunikat o błędzie.

Nie trzymaj hijacka w TEMPie bądź innym katalogu tymczasowym. Umieść go w jakimś innym folderze (np. na pulpicie).

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Skasuj w hjt:

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt oraz z SilentRunners. Dodatkowo możesz pokazać logi z Gmer’a przy takich ustawieniach ponieważ avpe32.dll mógł zostawić jeszcze swój pliczek - avpe32.sys. Np.

klik.

  1. Zakładka Rootkit >>> Zaznaczone wszystko oprócz Pokaż wszystko >>> kliknij Szukaj >>> Czekaj cierpliwie aż skończy >>> Start, uruchom, notapad i klik na OK >>> Prawy klawisz, wklej >>> Plik >>> zapisz jako >>> zapisz.

  2. Zakładka Rootkit >>> Zaznaczone tylko Usługi oraz Pokaż wszystko >>> kliknij Szukaj >>> Czekaj cierpliwie aż skończy >>> Start, uruchom, wpisz notapad i klik na OK >>> Prawy klawisz, wklej >>> Plik >>> zapisz jako >>> zapisz.

Pliki z logami umieść w jakimś serwisie hostingowym i daj do nich linki ponieważ bezpośrednio do posta się nie zmieszczą.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=96929