Powolny start systemu - w czym problem?


(Stalker) #1

Witam,

Mam taki problem. Od dłuższego czasu mój system dość wolno uruchamia się i nie wiem dlaczego. Rejestr przeczyściłem 2 programami, dysk także, pousuwałem wszystkie śmieci i zbędne dane do minimum. Kaspersky Internet Security 2011 + COMODO + Malwarebytes AntiMalware nie wykryły żadnych wirusów, itp. Zbędne programy przy autostarcie zostały wyłączone, uruchamiają się tylko te niezbędne.

W czym może tkwić przyczyna powolnego rozruchu?


(ichito) #2

A za pomocą czego sprawdzałeś Autostart? Poza tym rozumiem, że można robić skan systemu MBAM, ale żeby jeszcze Comodo i KIS? Musiałeś instalować całe pakiety, że zrobić skan?..i w związku z tym nie zostało przypadkiem coś po nich?


(Stalker) #3

msconfig, a KIS 2011 wraz z COMODO i Malwarebytes AntiMalware mam od zawsze i wszystko ładnie śmigało, tylko od jakiegoś czasu coś się mocno spowolniło…

ogólnie komputer chodzi bardzo szybko, nie ma z nim problemów, jedyny mankament to bardzo wolno uruchamiający się system :?


(falcon89) #4

Pobierz http://download.sysinternals.com/files/Autoruns.zip uruchom, kliknij Ctrl+S (zapisz plik AutoRuns.arn na pulpicie) i wyślij http://sendfile.pl/