Powrót z visty do xp

No i użytkownik LIOTON znów pisze jakies głupoty! Po pierwsze to nie forum aby klucic sie o samochody na ktorych z reszta sie zbytnio nie znasz! Jest to forum o kompach!Ja przynajmnniej wiem co pisze i co robie!! Bdb dostalem dzieki twojej pomocy a nie pomocy patrysia!Ogulnie to mam 20 postow ale przemyslanych dobrze napisanych a nie bezsensownych jak twoje!!

Nieznasz sie ani na autach ani na kompach a sie udzielasz! !!

Po drugie co ci do moich ocen szkolnych sa napewno lepsze od twoich! !!

Dalej uwazam aby uzytkownik LIOTON dostal banana! !!

pzdr

W odróżnieniu od ciebie wiem co nieco o samochodach a w szczegulności o ich silnikach i na pewno niezbyt wiedziałeś co piszesz gdy zastanawiałeś się nad kupnem zasilki 400W za cenę 500W. I nie ubieraj zasłóg patrysiowi bo pomógł ci w niejednej sytuacji. I na pewno nie zdołasz podać mi więcej niż 4 postów które były bezsensowne. A jeśli koniecznie chcesz abyśmy przypominali sobie nasze wybryki to bardzo proszę. Zobaczymy kto kogo pobije. I nie rozsmieszaj mnie. Moje oceny są przynajmniej średnio o 2 wyższe od twoich. Przypomnij sobie np. WF , Historię , Biologię , Technikę oraz Geografię. A bananem to dostaniesz w szkole jeśli dalej ci ich mało.

Ten temat uważam za zamknięty ponieważ tera miałaby miejsce tylko nasza wymiana zdań bezsensowna dla tego forum.

Wiecie co, ja nie jestem znakomitym komputerowcem i przyznam sie, ze na niektórych rzeczach moge sie nie znać tak jak inni. Ale staram się pomagac innym, snuć własne przypuszczenia które mogłyby pomóc. Troche przykre że traktujecie to forum jak miejsce do pokazywania kto jest mądrzejszy :frowning: nie o to przeciez chodzi…