Powrot z XP na Viste w Fujitsu-Siemens Amilo Pi 2512

Witam,

Mam problem poniewaz ulegajac presji otoczenia zmienilem system na xp. Oczywiscie wczesniej zrobilem Recovery Fujitsu-Siemens dot visty. Po jakims czasie uzywania stwierdzilem zdecydowanie ze czas powrocic do Visty i ok. Wiem co i jak z klawiszami, ale moje pytanie do Was jest inne, a dokladniej:

  1. mam obecnie 4 partycje, a w tzw produkcie fabrycznym byly 2, co stanie sie podczas przywracania z moimi innymi partycjami ?

  2. co dokladnie zawiera F-S Recovery obraz visty czy tez obraz dysku ?

  3. jak zainstalowac viste na 1 z 4 partycji jesli posiadam tylko recovery, a nie chce utracic danych na pozostalych trzech …

Produkt moj zwie sie F-S Amilo Pi 2512

Dzieki za pomoc,

Pozdro

z moich doswiadczen wynika a mam o 1 pkt wyzszy model to przy amilo pi2530 (mialem partycje recovery plus plytki dolaczone do kompa ) to odzyskiwal mi tylko partycje z systemem do stanu w dniu zakupu.

Bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zainstalowanie Windows Vista z dowolnej, oryginalnej płyty instalacyjnej (oczywiście po uprzednim zgraniu z docelowej partycji ważnych dokumentów) i podanie własnego klucza produktu (naklejka licencyjna). W ten sposób zainstalujesz system pozbawiony dodatkowego oprogramowania (często w wersjach czasowych) dostarczanego wraz z komputerem. Wcześniej pobierz sterowniki ze strony producenta.

Pozdrawiam