Powtarzająca się "Aktualizacja"

(januszeker) #1

Witam serdecznie i proszę o, pomoc w zaistniałej sytuacji :

” Aktualizacja zabezpieczeń pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C++2005 z dodatkiem Service Pack 1 (KB2538242) „ po zainstalowaniu za chwilę powraca i żąda ponownej instalacji i tak „ w koło Wojtek „ od dwóch dni.

Proszę o poradę co z tym mam zrobić ?

(Semtex) #2

Okno Windows Update-> Historia Aktualizacji-> Sprawdź czy ta łatka już jest-> jeżeli tak to udaj się do okna instalacji aktualizacji-> na liście kliknij tą felerną prawym myszy-> ukryj aktualizację. :wink:

(januszeker) #3

Nic z tego, aktualizacji nie mogę ukryć a jest zainstalowanych POPRAWNIE 27(dwadzieścia siedem). Pobrałem "Windows Fix It" i również nic nie pomogło. I teraz pytanie : Czy, jeśli wyłącze automatyczne aktualizacje i włącze w "co drugi wtorek miesiąca" to, nie stanie się nic złego?

(Semtex) #4

Dlaczego nie możesz ukryć? Jakiś komunikat błędu? Zapoznaj się z tym Tutkiem: http://www.fixitpc.pl/topic/1230-proble ... ws-update/ Być może będzie dla Ciebie pomocny.

(januszeker) #5

Już ukryłem i nie widać jej,dziękuje. Artykuł będe zaraz czytał a jeśli chodzi o, pojawiające się błędy to, nie ma żadnego komunikatu! Te aktualizacje są pomyślnie zainstalowane !(wszystkie 27)

(Semtex) #6

OK, dobrze że poszło, czasem jakaś aktualizacja się "przywiesza" :slight_smile:

Czy system masz zaktualizowany do SP1?

(januszeker) #7

Tak i do chwili pobrania przez Windows Update "tej nieszczęsnej aktualizacji" nie było problemu!

(Semtex) #8

To dobrze że masz aktualny system, poczekaj na kolejne aktualizacje, jeżeli problem wystąpi ponownie (nie powinien) to odezwij się, będziemy myśleć co dalej, jednak w 99% jestem pewien że to jednorazowy foch systemu :wink:

(januszeker) #9

Jeszcze raz dziękuje. Oby tak było jak napisałeś.

Pozdrawiam - Janusz.