Powtarzająca się "Aktualizacja"

Witam serdecznie i proszę o, pomoc w zaistniałej sytuacji :

” Aktualizacja zabezpieczeń pakietu redystrybucyjnego programu Microsoft Visual C++2005 z dodatkiem Service Pack 1 (KB2538242) „ po zainstalowaniu za chwilę powraca i żąda ponownej instalacji i tak „ w koło Wojtek „ od dwóch dni.

Proszę o poradę co z tym mam zrobić ?

Okno Windows Update-> Historia Aktualizacji-> Sprawdź czy ta łatka już jest-> jeżeli tak to udaj się do okna instalacji aktualizacji-> na liście kliknij tą felerną prawym myszy-> ukryj aktualizację. :wink:

Nic z tego, aktualizacji nie mogę ukryć a jest zainstalowanych POPRAWNIE 27(dwadzieścia siedem). Pobrałem “Windows Fix It” i również nic nie pomogło. I teraz pytanie : Czy, jeśli wyłącze automatyczne aktualizacje i włącze w “co drugi wtorek miesiąca” to, nie stanie się nic złego?

Dlaczego nie możesz ukryć? Jakiś komunikat błędu? Zapoznaj się z tym Tutkiem: http://www.fixitpc.pl/topic/1230-proble … ws-update/ Być może będzie dla Ciebie pomocny.

Już ukryłem i nie widać jej,dziękuje. Artykuł będe zaraz czytał a jeśli chodzi o, pojawiające się błędy to, nie ma żadnego komunikatu! Te aktualizacje są pomyślnie zainstalowane !(wszystkie 27)

OK, dobrze że poszło, czasem jakaś aktualizacja się “przywiesza” :slight_smile:

Czy system masz zaktualizowany do SP1?

Tak i do chwili pobrania przez Windows Update “tej nieszczęsnej aktualizacji” nie było problemu!

To dobrze że masz aktualny system, poczekaj na kolejne aktualizacje, jeżeli problem wystąpi ponownie (nie powinien) to odezwij się, będziemy myśleć co dalej, jednak w 99% jestem pewien że to jednorazowy foch systemu :wink:

Jeszcze raz dziękuje. Oby tak było jak napisałeś.

Pozdrawiam - Janusz.