Powyginane okienka w XP

Mam takie pytanie czy można woqule jakimś programem zrobić takie powyginane okienka w czasie przeciągnięcia/przenoszenia okienka efekt takie jak w Berylu. Szukałem tego w google ale nie mogłem niczego takiego znaleźć więc jeżeli ktoś wie jak taki program do takiego efektu w Windows XP się nazywa lub lepiej jak ktoś ma link do takiego programu to prosił bym go w tym temacie umieścić. Za wszelką pomoc z góry dziękuje.

Pozdrawiam :slight_smile:

LINK1 - klik , klik !

tak na przyszłość warto przejrzeć zawartość vortalu zanim napisze sie coś na forum .

(…)

No tak to jest z beryla, tylko nie o to zupełnie chodzi bo to jest kostka którą już mam, a mi chodzi o to żeby był efekt tych powyginanych okienek, a takie rady/pomysły jakie napisał Miszkurka2000 jak je czytam to aż mnie mdli z głupoty ludzkiej.

Pozdrawiam.

EDIT

Usunięto część posta będącą osobistymi uwagami nie mającymi związku z tematem.

Sdar

OTy -> KOSZ

@felekdf14

czy tobie chodzi o coś takiego jak na poniższym screenie ?

windowsvistaviewno2.th.jpg

W xp takie efekty umożliwia program Window FX firmy Stardock.

http://www.stardock.com/products/windowfx/

Masz na tej stronce filmik we flashu ukazujący możliwości programu.

Nie nie o ten efekt mi chodzi ten co jest na screenie ale wydaje się ciekawy więc jak byś miałem link lub nazwę tego programu który tworzy taki efekt to możesz dać.

Wracając do “powyginanych okienek” to chodzi mi bardziej o efekt jak ten koleś w tym filmiku przenosi te okienka i tak fajnie to wychodzi :slight_smile:

filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=ZD7QraljRfM

Mam ten program tylko że w wersji Trial i jest taki fajny efekt ale tylko wtedy gdy uruchamia się okienko “tak jakby się powoli pokazywało” tak jak w Visie przy uruchomieniu okienka, ale tego wygięcia okienek przy przenoszeniu okienek nie ma, a na tym mi najbardziej zależy.

Pozdrawiam.

Niestety jak chcesz takie efekty jak na tym filmiku z youtube to musisz zainstalować sobie jakiegoś linuksa np. mandrive albo ubuntu (albo kupić kompa z Mac OS X :mrgreen: ) . Na windowsie nie ma takiego programu, który daje podobne efekty.