Pożądna nagrywarka DVD. Jaka?

(M Salatka) #1

WItam.

Szukam dobrej nagrywarki DVD do 100 zł. Mam obecnie Lite On ale nie pracuje tak jak ma pracować. Co druga płytka nie nagrywa się do końca i tracę płytki. O ile wiem to obecnie nagrywarka którą mam to ATA. Dla mnie obojętnie czy będę musiał kupić ATA czy SATA bo obie mogę mieć, bo HDD mam SATA.

Znalazłem taki model: LG GSA-H42N

...tylko że słabo dostępny ten towar.

Jakie Wy macie propozycję??

dzieki

(Longhorn2009) #2

Zdecydowanie Pioneer DVR-215.

(M Salatka) #3

pioneer lepszy od LG?

---------edit-----------

a to jest czasami ten pioneer co ma możliwość "dopalania" płytek?? bo czytałem kiedyś o dopalaniu to tylko jakieś dwa pioneery to potrafią

-------edit---------------

a czy to "wsparcie technologii typu Burn-Proof tak" to jest to dopalanie płytek???

(Maniekz1985) #4

O czym ty w ogóle rozmawiasz ?? Burn-proof zapobiega błędom, które mogą powstać w czasie nagrywania, czyli innymi słowy jak masz milion pięćset progsów otwartych a nagrywasz płytę i bufor ci opustoszeje to nagrywanie jest wstrzymywane do momentu jego zapełnienia i wznawiane.

LG tak samo jak litki teraz to typowy szajs. Powinni je sygnować znakiem "DBI" (Don't Buy It).

Oczywistym jest fakt, że jedynym rozsądnym wyjściem jest kupienie palnika Pioneer'a(DVR-215D), który wypala płytki znakomicie.

(klopas) #5

każda nagrywarka potrafi dopalić płytę (np. nagrałeś dziś 200mb na CD a jutro możesz nagrać jeszcze 500mb albo mniej)

(PaPuX) #6

Bez dwóch zdań Pioneer. Najlepsze lasery z jakimi miałem do czynienie. Duża szklana optyka soczewki i niepowtarzalna wielka moc lasera.

(Gen Salvador) #7

z dopalaniem trzeba sie liczyć z dodatkowymi 30Mb na każda sesję

(M Salatka) #8

ok... czyli pioneer dvr 250 za niecałe 100 zł w komputroniku...

dzieki za rade...

na 100 % go kupie