Pożądna nagrywarka DVD. Jaka?

WItam.

Szukam dobrej nagrywarki DVD do 100 zł. Mam obecnie Lite On ale nie pracuje tak jak ma pracować. Co druga płytka nie nagrywa się do końca i tracę płytki. O ile wiem to obecnie nagrywarka którą mam to ATA. Dla mnie obojętnie czy będę musiał kupić ATA czy SATA bo obie mogę mieć, bo HDD mam SATA.

Znalazłem taki model: LG GSA-H42N

…tylko że słabo dostępny ten towar.

Jakie Wy macie propozycję??

dzieki

Zdecydowanie Pioneer DVR-215.

pioneer lepszy od LG?

---------edit-----------

a to jest czasami ten pioneer co ma możliwość “dopalania” płytek?? bo czytałem kiedyś o dopalaniu to tylko jakieś dwa pioneery to potrafią

-------edit---------------

a czy to “wsparcie technologii typu Burn-Proof tak” to jest to dopalanie płytek???

O czym ty w ogóle rozmawiasz ?? Burn-proof zapobiega błędom, które mogą powstać w czasie nagrywania, czyli innymi słowy jak masz milion pięćset progsów otwartych a nagrywasz płytę i bufor ci opustoszeje to nagrywanie jest wstrzymywane do momentu jego zapełnienia i wznawiane.

LG tak samo jak litki teraz to typowy szajs. Powinni je sygnować znakiem “DBI” (Don’t Buy It).

Oczywistym jest fakt, że jedynym rozsądnym wyjściem jest kupienie palnika Pioneer’a(DVR-215D), który wypala płytki znakomicie.

każda nagrywarka potrafi dopalić płytę (np. nagrałeś dziś 200mb na CD a jutro możesz nagrać jeszcze 500mb albo mniej)

Bez dwóch zdań Pioneer. Najlepsze lasery z jakimi miałem do czynienie. Duża szklana optyka soczewki i niepowtarzalna wielka moc lasera.

z dopalaniem trzeba sie liczyć z dodatkowymi 30Mb na każda sesję

ok… czyli pioneer dvr 250 za niecałe 100 zł w komputroniku…

dzieki za rade…

na 100 % go kupie