Pozamieniane obrazki w ikonach folderów

(Yamamoto70) #1

Otóż mam mały problem: pomieszały mi się obrazki w ikonach folderów. Tam gdzie można sobie wybrać jaki obrazek ma być w ikonie folderu powybierałem sobie jakieś tam obrazki adekwatne do zawartosci i wszystko fajnie wyglądało. Było tak przez jakieś pół roku i wszystko grało, a teraz się coś pomieszało;( Niektóre są pozamieniane, w niektórych gdzie nie było nic pojawiły się jakies obrazki. Nawet jeśli chcę ręcznie zmienić obrazek nie przynosi to żadnego efektu. Przywrócenie domyślnych też nic nie zmienia… POMOCY! !!

pod linkiem jest screen przykładowych folderów, żeby było wiadomo o co mi chodzi

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/992bddfa39e0ed98.html

log HJT: http://wklejto.pl/4198

log ComboFiX: http://wklejto.pl/4199

(Łukasz14) #2

matteusz015 , w tych folderach najprowdopodobniej sa jakieś obrazki, skasuj je to foldery będą miały normalny wygląd.

(Yamamoto70) #3

obrazki są i mają być. Tylko że wyświetla mi obrazki nie z tego folderu z którego powinno. W niektórych przypadkach nie ma obrazków a i tak jakiś wyświetla

(Łukasz14) #4

matteusz015 , to jak obrazki mają być to nie wiem po co tu piszesz…

To nie wina żadnego syfu na kompie tylko wina obrazkow w folderze…

Jak obrazków nie chce usunąć, to folder musi taki zostać.

(Yamamoto70) #5

chodzi o to że wyświetlają się nie te obrazki które powinny. We właściwościach folderu w zakładce dostosowywanie można wybrać obrazek jaki ma być w tej ikonie. Ja sobie powybierałem. Dla każdego inny i wszystko grało, ale ostatnio się poprzestawiało i nie mogę tego ustawić z powrotem. Zobacz sobie na ten kawałek screenu pod linkiem. Tam prawie wszystkie foldery mają ten sam obrazek, a żaden nie powinien go mieć. Tam powinny być inne obrazki. Obrazek który się wyświetla w tych ikonach folderów na screenie jest w zupełnie innym folderze, nie w tych gdzie się wyświetla.

Nie twierdzę, że to jakis syf. Po prostu błąd i tyle. Logi dałem tak w razie czegoś, żeby nie przedlużać jeśliby się okazało że ktoś chciałby je sprawdzić.

(huber2t) #6

fix w hijackthis

Log z combofix jest ok

(Yamamoto70) #7

w sumie nic się nie zmieniło, ale dzięki za fatygę i sprawdzenie logów