Pożeranie dysku HDD

Witam

Dwa tygodnie temu nabyłem komputer z sys Vista home premium SP1. Zauważyłem pewne zjawisko . “Pożera mi zasoby dysku twardego” Chodzi mianowicie o to ze jesli korzystam z komputera to zabiera mi miejsce na dysku twardym i to sporo. Praca z komputerem przez 2h to zabranie do 100 do 200 MB z dysku twarego . Jeśli zaznaczę wszystkie foldery ukryte też to pokazuje zajęte na dysku twardym 15.1 GB i codziennie tyle samo ale jeśli wejdę we właściwości dysku twardego to pokazuje zajęte np 35.5 GB. i z godziny na godzinę więcej. Każdy ruch, włączenie jakiejkolwiek aplikacji/programu zajmuje ileś tam bajtów pamięci.

Czy może ktoś mi pomóc ???

OT --> Kosz

O klika bajtów, co ty panikujesz, system cały czas coś robi np. indeksuje pliki, tworzy i usuwa punkt przywracania, instaluje aktualizacje itp.

A o SWAP słyszałeś :smiley: , to jest wirtualna pamięć RAM znajdująca się na dysku.

A odznaczyłeś aby pokazywał pliki systemowe, jak dajesz na właściwość to trochę odczekaj bo np. u mnie musi podliczyć wielkość (pokazywana wielkość cały czas rośnie aż do pewnego momentu jak podliczy całość). Jeżeli problem dotyczy ponad 10GB na dzień i nigdy nie ubywa, to wtedy można się martwić, jeżeli taka jest wyłącz i włącz przywracanie sytemu, przeskanuj tym http://www.kaspersky.pl/resources/virus … bscan.html albo daj logi z Combfix i hijackthis.