Poziom tuszu w drukarce

czy wie ktos jak sprawdzić poziem tuszu w drukarce HP DeskJet 840cbo ja nie mam zielonego pojęcia… naszukałem sie juz tyle ze to szok :o

z gory dzieki

Niemożliwe…albo nie masz kompletu oprogramowania wgranego…albo to jakaś lipa…jeżeli masz wgrany komplet w języku polskim to w narzędziach taką opcję nawet totalny laik znajdzie…

zdaje ci sie… a to nie jest u mnie a oprogramowanie sciagalem z oficjalnej stronki :stuck_out_tongue:

w przborniku drukraki powinna byc taka opcja a jesli nie ma to widocznie w wojej drukarce nie idzie tego sprawdzic:)

pozdro

Jest spory problem ze sprawdzeniem poziomu tuszu w tej drukarce. Generalnie, nawet jesli masz oprogramowanie z mozliwoscia programowego sprawdzenia poziomu tuszu to raczej bym wskaznikowi nie wierzyl. A jezeli tusz byl juz napelniany to na 100% bym nie wierzyl.

Jezeli nie byl napelniany to jest jedna mozliwosc sprawdzenia czarnego tuszu. Mianowicie na oryginalnych pojemnikach jest taki zielony prostokacik pod przezroczysta folia. W miare zuzywania tuszu ten prostokacik sie przesuwa i z czasem robi sie czarny. Zatem jezeli widzisz tylko czarny to tusz juz jest pusty badz prawie pusty. Nie dziala to jezeli kartridz byl rozbierany i napelniany.

Jak dla mnie to najlepszym miernikiem poziomu tuszu jest waga kartridza, no ale to chyba juz jest uzalenione od praktyki. :wink:

spoko dzikei i chyba wetj drukarce w taki sposób"na wage" da sie sprawdzac bo byly napelniane tushem :lol: