Pozostać przy NEO czy wybrać NETIĘ?

A jaki upload, tak samo jak w neo?

Przyślą do ciebie 2 umowy.

Jedna to będzie podpisanie z nimi umowy

Druga będzie zawierała rozwiązanie umowy z TP(internet)

Rodzaj usługi Prędkość odbierania danych Prędkość wysyłania danych

128k 128 kbit/s 64 kbit/s

256k 256 kbit/s 128 kbit/s

512k 512 kbit/s 128 kbit/s

1M 1 Mbit/s 256 kbit/s

2M 2 Mbit/s 256 kbit/s

6M 6 Mbit/s 256 kbit/s

a nie wiecie w jakim czasie to przyślą bo nie wiem czy juz mam wypełnic formularz :frowning:

Ja dzwoniłem do nich 3dni temu i jak narazie jeszcze skrzynka pusta :stuck_out_tongue:

A ja mam takie pytanko…

Czy ten kurier co przyjdzie z umową to grzebie coś przy kompie?

Bo słyszałem że w jakieś tam usłudze (chyba podłaczenie do jakiegoś LANu z netem) sprawdzali legalność oprogramowania…

do gry wchodzi gts energis

No to spoko że nie czepiają sie… bo u mnie jest sie czego czepić niestety :stuck_out_tongue:

http://www.sonda.pl/sonda_strona.php3?i … uid=344007 :lol:

GłOSOWAć:d:d :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

tez sie zastanawiam nad przejsciem

i nad tym czy podpisac umowe na rok czy na 2

  • wiadomo cenyy spadaja :slight_smile:

oraz pytanie to dziala na sieci tp; czy tez bedzie tak czesto sie rozlanczac (od X,06 bylo dobrze a od 3 tygodni neo ciagle rozlancza)-moze warto wziasc od nich modem - jakie daja i czy sa lepsze od thomsona jakiego mam od tp

i pytanie upewniajace - tp nie ma prawa zadac opłaty za zerwanie umowy dodatkowej, ale (mam neo od roku) do lipca korzystalem z neo za 1 miesiecznie , czy nie beda chcieli wyrownania za te 6 miesiecy???

9393 - błękitna linia :slight_smile: tam na pewno można zapytać

  1. Netia świadczy tą usługe na łączach TPSA więc powinno byc tak samo jeśli chodzi o działanie netu.

dzaczego tak sądze? bo żeby skorzystać z tej promocji trzeba mieć numer w TP SA :stuck_out_tongue: , a po drugie netia u mnie nie działa :slight_smile: od paru lat próbowałam założyć od nich internet i mówili że tam nie da rady (centrum wawy bleh) a teraz nie ma żadnego problema.

UOKIK for teh win :stuck_out_tongue:

  1. Jak po wpisaniu numeru tel na stronie sprawdzjącej netii pojawia ci sie napis NUMER NIEPOPRAWNY upewnij się że masz ustanowiony 6 cyfrowy kod PIN w TPSA, miała ten ??? problem przez tydzień i rozważałam nawet zmiane tel. zanim wpdałam na pomysł założenia sobie w końcu internetowego konta dostępu w TPSA bleh, na następny dzień numer okazał się prawidłowy i zamówiłam internet w netii. Ten PIN można uzyskać na 9393.

  2. franek84 czy neo rozłacza się np po 30 min -2h czy po 2 dniach ? :slight_smile:

jak po 2 dniach to normalne u nich. jak częściej to miałam ten problem jakieś 2 lata temu i to był ??? wirus ale dopiero po 2 miesiącach jakiś antywirusowy program online (chyba mks) mi go wykrył więc była niezła jazda zwłaszcza jak grałam onilne.

Mam tylko nadzieje że oferta netii będzie tak dobra jak się wydaje :slight_smile:

Witam, ja osobiście używam livebox i netia. Całość skonfigurowałem zgodnie ze wskazówkami na stronie. Polecam, jeżeli ktoś jest w posiadaniu liveboxa i zmienił dostawcę - nie trzeba kupować nowego routera.

Już tłumaczę to rozwiązanie. Wygląda na to, że Netia nie daje obecnie w podstawowym zestawie modemu, tylko jednoportowy router (który autor tego artykułu pomylił z modemem). Osoba ta podłączyła go do jednego z portów switcha wbudowanego w urządzenie Livebox - i w ten sposób w Liveboksie nie jest wykorzystywany w ogóle router z modemem, a sam switch (i ew. access point).

Tylko skąd wziąć Liveboksa? Przecież TPSA ich nie sprzedaje, tylko wynajmuje.

lol to jest topik z 2007 roku …