Pozostałe pliki Nero w Windowsie

uszkodził mi sie Nero i chciałem go przeinstalowac. Wiec odinstalowałem wczesniejsza i chcałem zainstalowac nowa. A tu mi pokazuje przy instalacji. Ze nero jest zainstalowane i prosze odinstalowac wczesniejsza wersje tyle ze jej nie ma. została tylko amplikacha nero home. W dodaj usun programy jest nero ale nie mozna go usunac bo pisze ze “nie mozna odnalesc pliku” i koniec.

jak sie tego pozbyc?

usuń pliki temp z folderu doc and set oraz z dane aplikacji oraz przeczyśc rejestr nap JV Power tols do pobrania na vortalu darmowa wersja - usuń także folder z program files na c jezeli był tam zainstalowany

To nic nie daje.

Pokazuje sie okienko przy kopiowaniu plików C:\Program Files\Common Files/Ahead/ (i jakis plik) z dopiskiem “sprawdz czy amsz do niego dostep lub czy istnieje”

usuń folder nero z c:\program files\ i z c:\document and settings\twoje konto\ i tam poszukaj

to ja dawno zrobiłem efekt taki sam.

w common files tez jest folder Ahed Nero też go usun - czyściłeś rejestr tak jak napisałem

wiem ze jest. usunałem. Ale przy instalacji dalej ten sam komunikat

Przeczyściłeś rejestr, zgodnie z poradą M a x?

usówałęm nero parędziesiąt razy i zawsze usówałem te katalogi oraz wpisy w rejestrze albo szukałem ręcznie albo później “JV power tols” który skracał czas o niebo - i zawsze było ok przy instalacji zadnych błedów moze masz instalke uszkodzoną albo masz wersje triala i brak licencji sam juz nie wiem

serenity15 ,

  1. Pobierz jv16 PT z vortalu (podałem link) i zainstaluj.

  2. Odpal kompa w trybie awaryjnym.

  3. Uruchom czyszczenie rejestru w programie jv16 PT.

  4. Usuń wpisy oznaczone jako bezpieczne do usunięcia.

  5. Restart kompa.

  6. Instalujesz Nero.

Ciekawy programik:

http://www.softpedia.com/get/Tweak/Unin … ndle.shtml

wszystko to robiłem. Pousówałem i dalej ten sam bład:

beztytuuza1.jpg