PPP Adapter i sieć PCI/PnP- z czym to się je?

Chciałem założyć sieć domową. W drugim kompie mam kartę sieciową tylko nie wiem czy odpowednią do połączenia z kompem nr 1, z którego będę udostepniał net.

A więc w menedżerze sprzętu Windy jest napisane tak: w urządzeniach sieciowych: Dial- Up, natomiast jest także żółty znak zapytania i: PCI Ethernet Controler (z tego wnioskuje, że nie mam sterowników do niej)

W evereście natomiast w zakładce SIEĆ WINDOWS jest: PPP Adapter, typ interfrejsu: Ethernet, w SIEĆ PCI/PnP jest: 3Com 3csoho100 th Hurricane. Natomiast w tym kompie gdzie mam net w Everescie jak i w karcie sieciowej jest nazwa karty (razem z oznaczeniem fast ethernet i przepustowością).

Moje pytania:

  1. Czy jest to karta sieciowa typowa? Przeznaczona do podłączenia do netu/modemu/ drugiego kompa? Jej nazwa to 3Com…Hurricane?

  2. Czy to, że jej nie wykrywa w menedżerze Windy(ME) tzn. że brak jej sterowników, może nie nie ma ich ten system a ma xp?

//kilka tematów w dół jest ta sama treść dopisana do innego posta (tak aby nie tworzyć nowego postu), ale w związku z tym, że tam mi nikt nie odpowiedział to założyłem nowy temat żeby był bardziej widoczny :stuck_out_tongue:

Zapewne nie ma ME sterowników do tej karty sieciowej, XP może mieć ale nie musi.

Zdobądz sterowniki, zainstaluj i system wykryje kartę i zrobi co trzeba :slight_smile:

:okulary: