Pprogram do zmiany IP w Neostradzie

(Sebans3) #1

Witam! Mam pytanie. Jak ściągne 1 plik z rapidshare to musze czekać 80 minut żeby drugi ściągnąć. Na modemie uruchomiłem ponownie kompa i znowu ściagałem dalej. Teraz mam Liveboxa i to juz nie działa. Macie moze jakiś program żebym mógł sobie IP zmieniać ?? Szukałem na necie ale sa same do ukrywania a nie do zmiany. za pomoc z góry dziękuje

(PaPuX) #2

Wyłacz i włącz liveboxa. Jesli ma dynamiczne ip to zostanie przypisane inne jeśli nie wykup premium na rapidshare

(Hyberfox) #3

Ja teraz mam modem i wystarczy rozłączyć połączenie aby mieć inne IP. W cale nie trzeba wyłączać kompa :stuck_out_tongue:

(aju) #4

Wystarczy rozłączyć i ponownie się połączyć :mrgreen:

A tak BTW. zdarzyło mi się raz tak że po rozłączeniu neo i ponownym połączeniu miałem to samo IP :roll:

(Mail) #5

Mój qmpel ma neo i miał to samo co aju.

Ja mam fajne łącze, 15Mbit i brak limitów.

Tylko IP WEW, ale zmienia sie co rozłączenie :wink:.

(Sebans3) #6

własnie zakapowałęm ale to też chwile w Livebox trwa wyłanczam z gniastka i włanczam ale za około 40 s mam nowe połączenie a myślałem ze jak będe miał jakiś program to raz dwa mi to pójdzie. Jezeli ktoś coś takiego wymysli to czekam na odp. A za rady dziękuje :slight_smile: miłego dni ażyczę

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 19:45

własnie zakapowałęm ale to też chwile w Livebox trwa wyłanczam z gniastka i włanczam ale za około 40 s mam nowe połączenie a myślałem ze jak będe miał jakiś program to raz dwa mi to pójdzie. Jezeli ktoś coś takiego wymysli to czekam na odp. A za rady dziękuje :slight_smile: miłego dnia życzę