Praca i życie codzienne w Anglii

Taa, gdybyś wiedział co się tu u mnie dzieje, to jak byś wyjechał, to ne chciałbyś wracać.

Mieszkam w bardzo małym mieście, tutaj każdy nikogo nie lubi. Najchętniej wszyscy by się wzajemnie powystrzelali. Jest nas około dziewięć i pół tysiąca i nikt nie ma przyjaciela. Są gangi obrabiające starsze panie, złodzieje, dziwki… Praktycznie każdy nosi broń, bo nie wiadomo co czeka za winklem. Koktaile Mołotowa to dość częste zjawisko. To tylko krótkie zobrazowanie mojej miejscowości. Nie chcę tutaj wracać. Może za kilka lat.

To może zajmij się pisaniem powieści fantastycznych,bo wyobraźni ci nie brakuje. :stuck_out_tongue:

I wtedy się obudziłeś hehe

Sami sobie najlepiej poczytajcie. Gryfów - tak się miasteczko nazywa.

I tak powstał Chocapic :stuck_out_tongue:

Może powiesz mi jak nazywa się to miasto :?:

Przede wszystkim olej Anglię i zostań w kraju i zrób coś dla niego. Twoja ojczyzna cię potrzebuje !!

Chyba tylko po to aby płacić podatki :roll:

tak jest

I WANT YOU FOR POLISH ARMY.

Uncle… Lech? :wink:

Hahahaaaahha! Jego kraj go potrzebuje! Ale numer! Przestańcie pieprzyć głupoty. Koleś, wyjeżdżaj i przestań robić na emerytury dla starych pryków! Wróć jak się dorobisz. Albo nie wracaj wcale. Oni wszyscy kłamią, Polska nie jest Tobie do niczego potrzebna, i jeszcze Cię wykorzystuje! Daruj sobie pozostawanie tutaj, przecież teraz jesteś pełnoprawnym europejczykiem, nie tylko Polakiem, ubogim bratem ze wschodu.

To może wszyscy wyjeźmy?

Ja wyjadę ostatni , i zgaszę światło.

Tak. Właśnie widac

■■■■■■■, jak Jason X taki patriota z ciebie, to udowodnij po co tu zostawać.

Euro 2012 chyba nie zdążą nic zbudować :stuck_out_tongue:

Trzeba im pomóc :lol:

Jason X

Każdy ma prawo wyjechać z kraju, czy Ci się to podoba, czy nie. Nie powinieneś pokazywać w ten sposób

swojego niezadowolenia. Każdy robi to, co uważa za słuszne i jeżeli chcesz przekonać kogoś do pozostania w kraju

to nie rób tego w ten sposób.

Lind L. Tailor

Jak jedziesz do Anglii to lepiej weź ze sobą swoją umywalkę i kran :lol: - oni nie mają tam tak jak my, że jest jeden kran i dwa kurki, tylko dwa krany - z jednego leci wrzątek z drugiego lodowata woda (albo się poparzysz, albo przeziębisz :P)

To ja dodam od siebie jeszcze, że będzie potrzebna specjalna wtyczka do gniazdka, aby podłączyć wtyczki, takie jak w Polsce mamy.