Praca na 2 PC'tach jednocześnie

Witam

Nie wiedziałem dokładnie gdzie umieścić ten wpis dlatego wylądował on tutaj. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość aby zrobić coś takiego, że, mam komputer stacjonarny i laptopa. Zawsze pracuję na stacjonarnym i zawsze po wykonywaniu jakiś tam czynności muszę je kopiować na laptopa. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość taka, że uruchomiłbym laptopa, pobierał z niego dane w czasie rzeczywistym ale pracował na stacjonarnym i wszystko to co bym robił zapisywało by się na laptopie.

Architektura systemowa tych dwóch komputerów to system operacyjny MS Windows XP HE SP3.

Dziękuję


Freelance graphic desgner

Jest taka możliwość. Musisz stworzyć swoją małą sieć w domu. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=34 … Windows+XP

To już mam zrobione od dawna.

Tylko teraz inna kwestia. Jak zrobić, tzn. udostępnić pliki aby była możliwość przez sieć ich edytowania, zapisywania etc. ale tylko w obrębie mojej sieci domowej? Chodzi mi o to aby pliki były dostępne tylko w mojej sieci, a jak bede w szkole z notebookiem i wepnę się do sieci to nie będą dostępne.


Freelance graphic desgner

Myślę, że wystarczy jeśli klikając prawym na danym folderze w opcjach “Udostępnianie i zabezpieczenia” określisz użytkowników którzy mają mieć dostęp do danych katalogów i lokalizację tych użytkowników czyli w Twoim przypadku sieć domową.