Praca na wakacje za granicą?

Witam wszystkich :smiley: Ja razem z moim kumplem zastanawiamy się nad jakąś pracą dobrze płatną (czyli za granicą) Jest jeden problem otóż ja w maju kończę 18lat a kumpel w listopadzie czyli ma 17lat. Czy ktoś sie orientuje gdzie można znaleźć jakąś fajną pracę ale niepełnoletnich(za granicą), męska prostytutka wychodzi z gry :stuck_out_tongue: chodź z drugiej strony :smiley: Żart

O dobrze płatnej to raczej zapomnijcie…co do reszty rzuć Sobie okiem na te ogłoszenia…sam zobaczysz czy i ile jest dla osób niepełnoletnich.

Ja byłem już dwa razy na wakacjach za granicą i pracowałem. Byłem w Holandi i stawka jaką miałęm na godzine to 10€, mi starczało. Dziennie pracowałem od. 9-11 godzin, zależy od dnia tygodnia. Teraz mam 18 lat wiec spokojnie znajdziesz prace w wieku 17 lat, mój brat był i też pracował mimo że miał tylko 16 lat.

I proponuje Ci rozejżec sie za pracą tam na miejscu, bo te biura w Polsce co oferują prace za granicą to zdzieraja bardzo z Ciebie! Tu na miejscu proponowali mi prace za 6€, a tam miałem 10€ - jest różnica!