Praca w Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii i tak dalej

To właśnie apropo pracy za granicą, czy ktoś zna jakieś agencje pośrednictwa pracy? Może ktoś kozystał i jest w stanie polecić jakąś dobrą? Jak to jest z tym?

Przez agencje nawet nie próbuj załatwiać pracy , np. w Holandii przez agencje dostaniesz 6-7 euro na godzine czyli za cały miesiąc pracy otrzymasz około 1200-1400 euro , jeżeli nie masz samochodu bedziesz dojezdżał do pracy z kumplami ,pociągiem lub autobusem jak i kumple tak i inna komunikacja troche kosztuje np.pociąg w obie strony około 30 km to wydatek 7 euro, jedzenie w Holandii troche podrożało i ledwo za 15euro dziennie da się wyżywić + fajki i piwko i jest 20 , no to zliczymy

jedzenie+fajki i piwko 20eurox30dni=600

przejazd do pracy i z powrotem 7eurox20dni=140

mieszkanie:kawalerka około 400 euro na miesiąc w kilka osób około 100-150 euro czyli utrzymanie wychodzi jakieś 900 euro zostaje 300-500 ,czy to tak wiele, nie licze rozrywek w wikendy (bilard, kręgle, basen czy gokarty(karting) a bez tego z dala od rodziny ani rusz, inna sprawa jak przyjedziesz na własną ręke i w dodatku jesteś jakimś fachowcem np od budownictwa wtedy jak pokażesz co umiesz to pracy jest pod dostatkiem i da się przyzwoicie zarobić od 12-17 euro na godzine w zależnosci od umiejętnosci.

Powiedzmy, że nie jestem pro-rodzinnie nastawiony.

A wie ktoś coś o pracy w UK?

Holandia jakoś mi nie pasuje. Napisałem, bo może ktoś inny jest zaintereowany. Chciałbym aby każdy, kto jest zainteresowany tematem mógł znaleźć tutaj jakieś dla siebie informacje. Taki temat ogólny o wyjazdach do pracy za granicę. Warunki zamieszkania, wymiana doświadcze, takie tam bzdety.

Liczę, że temat zyska na polularności.

ja tez bo w te wakacje też planuje jakiś wyjazd za pracą za granice i warto by było coś niecoś wiedzieć

zależy w jakim sektorze gospodarki chcesz pracować

polecam USA byłem w tym roku na wakacje i trafiłem super 20 $ na godzine

a jesli chodzi UE to norwegia lub dania