Prawa administratora przy uruchamianiu programów


(Groldominika) #1

Chcę by wraz z systemem uruchamiał mi się HD Tune i monitorował na bieżąco stan dysku. Problem w tym że za każdym uruchomieniem pojawia się okienko "Kontrola konta użytkownika" Ciągle klikanie i zatwierdzanie na "Tak" jest denerwujące. Jak zmienić prawa do tego programu? W grę na pewno nie wchodzi zmniejszenie suwaka kontroli konta użytkownika na "nie powiadamiaj nigdy" gdyż inne programy chcę by pytały się o prawa dostępu. Jak w takim przypadku zmusić jeden program aby nie pytał się mnie o dostęp?


(Djdinho) #2

Polecam przejsc do folderu instalacyjnego danego programu, kliknac na plik rozruchowy .exe, wybrac z zakladki zgodnosc, na dole Uruchom jako administrator. Powinno dzialać.


(Groldominika) #3

nie pomaga, pyta dalej :frowning:


(Djdinho) #4

sprobuj tak, utworz skrot do tego programu, kliknij prawym, wlasciwosci, kliknij na zaawansowane, ujrzysz nowe okienko, zaznacz by uzywal jako administrator.


(Groldominika) #5

to też nie pomaga. No nic dziękuję za pomoc. najwyraźniej tak musi być


(B Pazdan1) #6

Witam!

Czy w omawianym programie nie ma opcji uruchamiania wraz z systemem? Tak byłoby najprościej.


(Groldominika) #7

Jest taka opcja ale co z tego gdy pyta mnie przy uruchamianiu komputera o prawa dostępu. Ciągłe naciskanie "tak" nie wchodzi w grę.

24022011312.jpg


(somekind) #8

groldominika , rób zrzuty ekranu przy użyciu klawisza Print Screen, a nie zdjęcia wklejasz.


(Groldominika) #9

To jak jesteś taki cwany spróbuj zrobić zdjęcie tego co ja? W tym trybie gdy wyskoczy okno o prawa administratora nie da się zrobić zrzutu ekranu. Przynajmniej za pomocą klawisza prt sc.

A Tobie Kravmak dziękuję za pomoc. Działa ten sposób.