Prawa administratora przy uruchamianiu programów

Chcę by wraz z systemem uruchamiał mi się HD Tune i monitorował na bieżąco stan dysku. Problem w tym że za każdym uruchomieniem pojawia się okienko “Kontrola konta użytkownika” Ciągle klikanie i zatwierdzanie na “Tak” jest denerwujące. Jak zmienić prawa do tego programu? W grę na pewno nie wchodzi zmniejszenie suwaka kontroli konta użytkownika na “nie powiadamiaj nigdy” gdyż inne programy chcę by pytały się o prawa dostępu. Jak w takim przypadku zmusić jeden program aby nie pytał się mnie o dostęp?

Polecam przejsc do folderu instalacyjnego danego programu, kliknac na plik rozruchowy .exe, wybrac z zakladki zgodnosc, na dole Uruchom jako administrator. Powinno dzialać.

nie pomaga, pyta dalej :frowning:

sprobuj tak, utworz skrot do tego programu, kliknij prawym, wlasciwosci, kliknij na zaawansowane, ujrzysz nowe okienko, zaznacz by uzywal jako administrator.

to też nie pomaga. No nic dziękuję za pomoc. najwyraźniej tak musi być

Witam!

Czy w omawianym programie nie ma opcji uruchamiania wraz z systemem? Tak byłoby najprościej.

Jest taka opcja ale co z tego gdy pyta mnie przy uruchamianiu komputera o prawa dostępu. Ciągłe naciskanie “tak” nie wchodzi w grę.

24022011312.jpg

groldominika , rób zrzuty ekranu przy użyciu klawisza Print Screen, a nie zdjęcia wklejasz.

To jak jesteś taki cwany spróbuj zrobić zdjęcie tego co ja? W tym trybie gdy wyskoczy okno o prawa administratora nie da się zrobić zrzutu ekranu. Przynajmniej za pomocą klawisza prt sc.

A Tobie Kravmak dziękuję za pomoc. Działa ten sposób.