Prawda czy oszustwo?

Witam was posiadam karte 8600 GT 512 MB 128bit DDR3 niepodkrecaną i oto tu moje pytanie widziałem na youtube filmik na którym ktos gra w GTA IV i wogóle mu sie nie zacina a ja z ta samą kartą na najniższych wszystkie suwaki na 1 i rozdziałką 1024/786 czy jakoś tak i mam 16 FPS

moja konfiguracja kompa to :

Pentium D 3.00 Ghz

2 GB ram 667 mhz

8600 GT podana wyżej

http://uk.youtube.com/watch?v=-sVNfq8R5e8

Czy to ktoś oszukuje czy u mnie cos zwalnia???

Szczerze powiem, że to Ty coś masz z grafiką nie tak, może jest blokowana przez procesor? ma wyjście na dodatkowe zasilanie? jest ono podłączone?

ja na zintegrowanej HD 3200 mam ok 25 fps na all na low i 800x600 lub ok. 15-20 fps na 1024x768.

Ale ja gram na Viscie Ultimate 32 bit i wszystko mam podłączone dobrze.

no i wszystko jasne, Vista ma niedopracowane stery do kart graficznych

nie chce nic mówić ale na xp też tak było a stery mam najnowsze 181.20

Ja mysle, ze to jest jakies oszustwo. Ja mam o wiele lepszy sprzet i mam gora 25- 30FPS. A on(z tego filmiku) gra na 8600GT w oszałamiajacej grafice bez przycinki.

to prawda co na filmiku! tobie procesor ogramicza bardzo duzo bo to GTA4! gra dziala prowidłowo na filmiku bo goscma pewnie proc C2D albo C2Q.

gość ma athlona 64 x2 5200+ [2,7Ghz]

I widać że mu nie zwalnia na tym procku. Pentiumy D to obraz nędzu i upadku bo tak na prawdę najtańszy athlon X2 bij takiego PD

ale amd x2 2,7 bije pentiuma D na łeb na szyje… karta będzie działa wolno w confie ze słabym procesorem. Będzie czekała na wyniki obliczeń procesora, np. liczącego fizykę w grze, czy też obliczającego kolejne ruchy przeciwników.