Prawda o Pentagonie?

http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main

Świetny filmik ukazujący kontrowersyjne sprawy: czy w Pentagon uderzył Boening? I czy był on nasłany przez Osamę? Polecam go oglądnąc!

BARDZO DOBRY FILM

PS

czy nie ma moze podobnego o WTC?

Swietny Film pokazujacy chyba cala prawde o Pentagonie :o :o :o

Tak jest :slight_smile: Bardzo dobry,ciekawa historia z tym pentagonem

Film niezwykle ciekawy.

Daje do myślenia :slight_smile:

czyzu dzięki za lina =D>

dokładnie

heh, niom, ciekawy ten filmik, rzeczywiscie daje wiele do pomyslenia i przypomnienia sobie calej sprawy.

Całą prawdę o WTC (także o Pentagonie) zobaczycie w filmie pt. “911 In Plane Sight”. Film jest legalny i można go znaleźść w sieci P2P lub Torrent polecam go ściągnąć a poznacie cała prawde o WTC.

Powinno być więcej takich filmików w necie ukazujących NAM prawdę. Film przedni.

Poczytajcie też tą strone: http://wtc.hotnews.pl/

Jest na niej cała prawda dotycząca i pentagonu i wtc.

jestem w szoku, nie spodziewałem się takiego czegos :?

philips dzike juz zaciągam :slight_smile:

co leży na tym drewnianym stoliku?bo nie moge sciągnąc filmu.

OMG, ale kit wciskają ludziom…

jaki kit i dlaczego kit ?

no własnie, to raczej pokazują prawdę, niezłe z tym samolotem, gdzie by on sie podział ?

rozpłynął w powietrzu ?

masz udowodnione fakty :lol:

Chodziło mu a to że FBI, Bush i inne typy kit wciskają (chyba)

Już dawno takich bzdur nie czytałem.Jest to tylko wielka szowinistyczna nienawiścdo USA. Ja też za nimi nie przepadam,ale nie lubie jak ktos próbóje robic mi wode z mózgu.Ludzie czy wy naprawdę uwieżycie w największa bzdure żeby tylko dokopała tym wstrętnym amerykanom? Kąpleksy? I własciwie to tyle. Bo niemam zamiaru i ochoty dyskutowac` z takimi bredniami.

To tak samo jak z Lądowaniem na księżycu co niby Amerykanie nigdy tam nie byli, ale jakby nie byli to przecież rosjanie się temu wszystkiemu wtedy dobrze przyglądali i od razu by pewnie zauwarzyli że to fałszerstwo:) a z Pentagonem to tak samo jest ale i tak się niedowiemy prawdy co tam na prawde było:) a przecież strażacy którzy tam gasili to by ujawnili jakieś szczegóły…:slight_smile:

Ciekawy Film.