Prawdopodobna infekcja trojanem

Więc od paru dni mój komputer z stałych 3mb pobierania, wacha się pomiędzy 0mb do 0,5mb do na pewno nie jest wina dostawcy ponieważ ciągnie się to od paru dni a kolega z tym samym dostawcą nie ma podobnych problemów a na urządzeniach typu telefon/smartphone jest dalej to 3mb

Zapomniałem dodać że w tym momencie robie skan programem malwarebytes

Sorry jeżeli długo trwało
http://wklejto.pl/732183 Pierwsze
http://wklejto.pl/732184 Addon
http://wklejto.pl/732187 Shortcut

Widzę że masz root kita ale na razie sprawdzam. Nie umiem naprawiać ale częściowo sprawdzać logi.
Musisz czekać na speca. Na razie nie rób niczego oprócz sprawdzania forum i ewentualnie jak skanujesz system to dokącz skan.

Możesz spróbować sobie przeskanować komputer za pomocą https://support.kaspersky.com/pl/viruses/krd2018, powinien wykryć i zneutralizować zagrożenia, które są trudne do usunięcia przy włączonym systemie tj. rootkity.

Akurat tego programu nie sprawdzałem dzięki odezwe się zaraz

Z tego co widzę używasz/używałeś trzech anty wirusów. Zostaw jednego np. MBAM (Malware Bytes Anti Malware). Jak masz licencję na Nortona czy Avasta to Nortona lub Avasta.

Tych antywirusów używam do szukania Wirusów… Wiecie jestem typem człowieka który próbuje czegokolwiek byle by zadziałało i nie mam licencji na avasta ani Nortona to były zainstalowane antywirusy po zakupie sprzętu i nie miałem ochoty ani potrzeby usuwać jednego z nich

1 polubienie

I Wyniki z Kasperskiego będą albo za godzine albo jutro ponieważ “internet”

To jest narzędzie uruchamia się poza systemem operacyjnym, więc konieczne będzie stworzenie bootowalnego pendriva i uruchomienie z niego Kasperskiego.
Tutaj jest to całkiem dobrze wytłumaczone, co i jak - https://support.kaspersky.com/pl/14227

O rany to na pewno będzie na jutro dopiero

Ej a ja instaluje to co jest tam podane tak?

Nie ważne już to sprawdziłem

Ok, używasz ZoneAlarm Free Firewall ?

Tak

Wystarczy że masz jednego antywirusa z firewallem ESET INTERNET SECURITY Edycja 2019. Możesz odinstalować wszystkie antywirusy i zainstalować tego co podałem.

Ej A dlaczego akurat tego?

Albo inaczej się spytam w czym jest on lepszy od innych?

Poczytaj sobie opis.