Prawdopodobne wirusy, programy się długo otwierają

Mam prawdopodobnie wirusy na kompie, skanowałem różnym programami, Kasperski coś tam wykrył i usunął jakieś trojany, ale myślę, że to nie wszystko, poza tym programy w kompie otwierają mi się bardzo długo, prosiłbym o sprawdzenie loga.

Tak, zakładałem ostatnio podobny wątek, ale od tego czasu usunąłem i naprawiłem kilka rzeczy, także logi są inne, poza tym w tamtym nie doczekałem się odpowiedzi, a zależy mi na czasie, także bardzo bym prosił o sprawdzenie loga, z góry dziękuję.

Log z OTL:

http://www.wklej.org/id/375576/

Nie doczekałeś się odpowiedzi, bo pomagający wolą odpowiadać tylko w tematach, w których jest jakaś infekcja.

W takich tematach, jak Twój, powinien odpowiadać ktoś z ekipy “DP”, ale nikt się do tego nie kwapi.

Pisząc “w takich tematach” mam na myśli tematy, w których nie ma żadnej infekcji.

U Ciebie nie ma żadnej infekcji, więc się nie dziw, że nikt nie odpowiada.

jessi

bardzo się cieszę, że nie mam żadne infekcji, ale fajnie by było jakby ktoś mi pomógł w końcu, wybaczcie moje rozgoryczenie, ale męczę się z tym już ponad 2 tygodnie, na forum napisałem 1,5 tygodnia temu i mam już na prawdę serdecznie dosyć całej tej sytuacji, programy otwierają się po 5 minut, praktycznie nic nie da się zrobić na kompie, liczę na waszą pomoc