Prawdopodobnie bardzo niepoważny problem

Mam Windows XP Home. Chciałem stworzyć CD z plikami systemowymi, konfiguracyjnymi itp na ewentualną “czarną godzinę” i nigdzie nie mogę znaleźć narzędzia systemowego, które to robi. Albo jestem ślepy i w takim wypadku bardzo proszę o wskazanie drogi dop tego narzędzia albo Windows XP Home nie ma takiego narzędzia i wtedy proszę o wskazanie jakie pliki systemowe powinienem skopiować na taką “dyskietkę ratunkową” abym “w razie czego” nie musiał konfigurować systemu od początku.

Pozdrawiam,

Sdar

START ---->Wszystkie programy ----> Akcesoria ----> Narzędzia systemowe ----> Kopia Zapasowa

Mam jednak Windowsa XP Pro

No właśnie :frowning: XP Pro posiada taką opcję jednak w XP Home nic takiego nie mogę znaleźć. W tym problem. :?

hmmm poszukaj jakiegos programu do backup… tyle ze on robi ci cały dysk wienc najlepiej zrobic go odrazu po formacie jak poinstalujesz juz wszystko co niezbędne.

z takich programów przychodzi mi tylko norton ghost do głowy ale tani to no nie jest musisz poszukac…

słyszałem kiedys tez o możliwości odpalania win xp z płytki…

fajna sprawa nawet kiedyś mi sie przewinął przez dysk taki program ale nie pamiętam nazwy… :frowning:

Witam,

Instalacja narzędzia Kopia zapasowa z dysku CD w systemie Windows XP Home Edition.

Wielkie dzięki. Jednak jest inaczej niz w XP Pro :slight_smile:

Pozdroowionka. Sdar