Prawdopodobnie Svchost.exe

Witajcie, mam od dłuższego problemu kłopoty z systemem. Podczas uruchamiania systemu uruchamiają mi się 2 dziwne procesy. Pierwszym z nich jest Svchost.exe , z wielkiej litery, nie z małej jak svchost.exe, natomiast drugim z nich jest program, który synowi usunąłem już dawno. Jest to coś tam do gry Metin2, nie wiem szczerze. Nazywa się [uH] Metin2 MH v8.0 - LOADER. Kłopot w tym, że właśnie ten drugi program już dawno usunąłem z systemu, mam program KillProcess, żeby zobaczyć gdzie jest ten plik zlokalizowany, okazało się, że tworzy się w Ustawieniach Lokalnych mojego użytkownika, więc usunąłem go stamtąd, a następnie z kosza i okazało się po ponownym włączeniu komputera, że to samo występuje. Mam już tego dosyć. Najchętniej zrobiłbym formata, ale gdzieś płytę z systemem zgubiłem. Co do Svchost.exe - plik mam zlokalizowany w C:\System\system32\WinDir, lecz mogę tam wejść tylko poprzez wpisanie w polu adresu, ponieważ nie wyświetla mi tego folderu, mam włączone pokazywanie ukrytych folderów. Proszę mi nic nie pisać z msconfig, bo w autostarcie tego nie ma. Szukałem informacji na temat Svchost.exe, ale nic konkretnego nie znalazłem, a połowa dotyczyła svchost.exe. Nie wiem co mam robić, jakich antywirusów użyć, pomocy :stuck_out_tongue:

Zwracam uwagę na to, że to jest Svchost.exe pisane z wielkiej litery.

OTL.txt

Extras.txt

@EDIT

Zapomniałbym… Jeszcze na początku włączania komputera po zalogowaniu również otwiera mi się proces firefox.exe, mimo, że nie otwiera się okno z programem, jak by było zminimalizowane jakoś, ale na tray’u też nic nie ma. Zabiera ok 30mb pamięci, gdzie przy normalnie uruchomionym firefoxie, zabiera on 100mb+ :stuck_out_tongue:

i tu chyba mamy winowajcę-jeśli nie chcesz infekcji,będziesz “fair gamer”.

Wiem o tym, tylko co z tym zrobić. Gdy usuwam plik stamtąd to zawsze się pojawia od nowa. Jak by się kopiował skądś :expressionless:

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware.

Dzięki :slight_smile: Pomogło. Svchost.exe to jakiś Spy.Log czy jakoś tak :smiley: Temat można zamknąć.