Prawidłowa temperatura komputera jaka?

Cześć mam do was prośbe czy moglibyście mi określić czy dobrą mam temperaturę mojego sprzętu kompterowego.Dużo czytałem i wydaje mi się ze moja temperatura procka jest zbyt duża co wy o tym sądzicie.Aha i wypowiedzcie się na temat resztę temperatur.Przy graniu procek sięga jakieś 55 stopni a karta graficzna gdzieś tyle samo.Przeczyściłem radiator dziś i wydaje mi się że troszkę temperatura opadła ale radiator nie był zasyfiony.Poniżej dam moje SS z temperaturami bez obciążenia czyli bez obciążenia.

Aha mój sprzęt Procek AMD x2 Athlon 4800+

Karta graficzna Geforce 8600 GT 512MB ddr 3

Ram 2 GB

Link do SS :http://imageshack.us/photo/my-images/202/beztytuuwuv.png/

To ciekaw jestem, gdzie o tym czytałeś :roll:. Masz całkiem normalne temperatury.

Temperatury jak najbardziej w normie :slight_smile: bądź spokojny

nie bo mi się wydawało że za bardzo wysoka jest temp. procka.Aha to wytłumacz mi jedno gdy gram w fifę 11 jakieś 3h komputer zaczyna mi powoli ścinać i coraz bardziej i bardziej a później zawiesi się i tylloko reset pomaga

Może być kilka przyczyn jak chociażby felerny zasilacz (swoją drogą nie podałeś jaki masz) albo przegrzewanie karty graficznej (jeśli masz pasywną i nie masz dobrej wentylacji w obudowie).

Przecież napisał, że grafika nie przekracza 55 st, więc się nie przegrzewa. Przyczyn może być wiele, m.in. nie najlepsza konfiguracja, niesprawny system, z błędami, niewłaściwe sterowniki, błędy pamięci. W sumie trudno określić na odległość przyczynę

zasilacz mam Fell III 350W

Dodane 18.09.2011 (N) 17:13

Podczas godzinnej gry w FIFę 2011 CPU 64 stopni, GPU 52 stopni, Core 52 stopni.Czy to sa jakieś niepokojące temperatury?

Raczej nie bardzo.

Na tym zestawie raczej nie powinien tak szaleć, nawet po kilku godzinach. Próbowałeś reinstalacji sterowników grafiki?

Napisał dokładnie coś takiego:

więc dla mnie to nie była jednoznaczna odpowiedź :wink: No ale fakt, z grafiką wydaje się być wszystko ok. A ten zasilacz Feel III to jakiś nowy czy kilka lat już ma?

no on ma jakieś 2 lata był w zestawie z komputerem